Ogłoszenie wyników certyfikacji Turystycznej Marki Roztocze – 29 czerwca w Lublinie

Lublin
Lublin /fot. Maksym Harbar /unsplash

Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna (LROT) zaprasza na konferencję, która odbędzie się 29 czerwca 2023 w Lublinie. Podczas tego wydarzenia zostaną oficjalnie ogłoszone wyniki certyfikacji w ramach Turystycznej Marki Roztocze, mającej na celu wzmocnienie turystycznego potencjału regionu.

Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna (LROT) ogłosiła, że już w najbliższy czwartek, 29 czerwca, odbędzie się konferencja, podczas której oficjalnie zostaną ogłoszone wyniki certyfikacji Turystycznej Marki Roztocze. To wydarzenie ma znaczenie dla turystyki w regionie, a także dla wszystkich podmiotów zaangażowanych w rozwój i promocję Roztocza jako atrakcyjnego miejsca do odwiedzenia.

Projekt budowania Turystycznej Marki Roztocze został zapoczątkowany w 2020 roku i stał się kluczowym działaniem wzmacniającym turystyczny potencjał Roztocza na całym jego obszarze. W ramach tego działania LROT zaprosiła do współpracy obiekty noclegowe, agroturystyki, atrakcje turystyczne, obiekty gastronomiczne, a w tym roku również̇ wydarzenia, które realizują potrzeby turystów i w swojej ofercie uwzględniają produkty regionalne, kulturę, walory przyrodnicze i inne charakterystyczne dla Roztocza wartości.

Spotkanie będzie doskonałą okazją do zaprezentowania wszystkich podmiotów będących częścią Marki Roztocze, zacieśnienia współpracy pomiędzy poszczególnymi miejscami, a przede wszystkim uhonorowania wszystkich pozytywnie ocenionych przez kapitułę podmiotów certyfikatami „Miejsce Marki Roztocze”. Łącznie certyfikat otrzyma 78 obiektów i atrakcji oraz cztery wydarzenia z Roztocza. Uczestnicy konferencji będą mieli również możliwość poznania planów promocyjnych Lubelskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej dotyczących Marki Roztocze na 2023 rok, a także wypracowanych podczas realizacji projektu Erasmus+ Storytelling narzędzi, które mają przyczynić się do efektywnej promocji całego projektu i poszczególnych jego elementów.

Rusza czwarta edycja programu Poznaj Lublin z Przewodnikiem