Odnowione kabiny w samolotach Condora

archiwum Condora

Od lipca 2014 wszystkie Boeingi 767 latające w barwach Condora zyskały całkowicie odnowione kabiny pasażerskie. Flota Condora obsługująca połączenia dalekiego zasięgu została wyposażona w wygodne fotele oraz system rozrywki dostępny przy każdym z nich. Fotele w klasie biznes mają możliwość automatycznego rozkładania się do pozycji poziomej.

System rozrywki na pokładzie oferuje wybór około 30 filmów, ponad 50 programów TV oraz wiele innych. W oparciach foteli zainstalowano 15,4″ monitory umożliwiające oglądanie wybranych programów. Pasażerowie chcący korzystać z własnych urządzeń mogą podłączyć je do portu USB oraz zasilania zamontowanych przy wszystkich fotelach.
Całe wyposażenie wnętrza kabin pasażerskich zostało wymienione na nowe począwszy od wykładzin dywanowych po pokrycie ścian w toaletach. Zastosowana nowa kolorystyka stwarza w kabinie wrażenie większej przestronności i jednocześnie przytulności. Nowe ergonomiczne fotele poprawiają standard podróży w klasie ekonomicznej i Premium Economy.
W klasie ekonomicznej odległość między rzędami została zwiększona o 15 cm, oparcia foteli w klasie Premium Economy odchylają się bardziej niż poprzednio, a same fotele są wyposażone w podnóżki (z wyjątkiem foteli w 6 rzędzie).