O tym, dokąd zmierza Polski Holding Hotelowy porozmawiamy z Gheorghem Marianem Cristescu na XI Forum Promocji Turystycznej

Gheorghe Marian Cristescu, prezes PHH
Gheorghe Marian Cristescu, prezes PHH/fot. archiwum PHH

Za 11 tygodni odbędzie się XI Forum Promocji Turystycznej. Gościem imprezy w Terminalu Lotniska w Radomiu będzie Gheorghe Marian Cristescu, prezes Polskiego Holdingu Turystycznego.

Gheorghe Marian Cristescu przyjął nasze zaproszenie do udziału w Rozmowie z Ekspertem „Dokąd zmierza Polski Holding Hotelowy?”
Porozmawiamy o prowadzeniu wielkiego holdingu hotelowego w czasach pandemii, w „normalnym” czasie, o współpracy z branżą hotelarską, o strategii na najbliższą przyszłość. Spytamy o to, jak kieruje się holdingiem należącym do Skarbu Państwa, jakie są tego ograniczenia a jakie udogodnienia. Poruszymy też temat przejmowania przez PHH sieci hotelowych, konsolidacji a także modernizacji obiektów hotelowych. w turystyce wyjazdowej w szczycie sezonu.

Rozmowa z ekspertem będzie punktem programu XI Forum Promocji Turystycznej, które odbędzie się 12 października 2022 roku w Terminalu Lotniska w Radomiu.

Organizatorem jest redakcja portalu branżowego WaszaTurystyka.pl.

Współorganizatorami są: Przedsiębiorstwo Państwowe „Porty Lotnicze” i Lotnisko Warszawa-Radom

Złotym Partnerem jest Centrum Archeologii Śródziemnomorskiej UW

Partnerem jest Chorwacka Wspólnota Turystyczna

Patronami są: Agencja Informacyjna, Art Media, Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego, Instytut ESG, Krakowska Izba Turystyki, Polska Izba Turystyki, Pracodawcagodnyzaufania.pl, RaportCSR.pl

Program i rejestracja TUTAJ

O przyszłości targów turystycznych porozmawiamy z Rafałem Szmytkem na XI Forum Promocji Turystycznej