O przyszłości targów turystycznych porozmawiamy z Rafałem Szmytkem na XI Forum Promocji Turystycznej

Prezes POT, Rafał Szmytke/fot. archiwum POT

Za 78 dni odbędzie się XI Forum Promocji Turystycznej organizowane przez redakcję portalu WaszaTurystyka.pl. Gościem imprezy w Terminalu Lotniska w Radomiu będzie Rafał Szmytke, prezes Polskiej Organizacji Turystycznej.

Rafał Szmytke przyjął nasze zaproszenie do udziału w Rozmowie Trójcy Ekspertów „Co zamiast targów turystycznych? Czy duże imprezy promocyjne są jeszcze potrzebne?”

Porozmawiamy o tym czy tradycyjne targi turystyczne odchodzą do lamusa, czy też odradzają się po pandemii; o przyszłości promocji podczas targów i dużych wydarzeń; o tym czy promocja podczas imprez masowych przynosi dla większe efekty niż wystawianie stoisk na targach turystycznych. Czy te duże eventy to okazja do promocji miasta-gospodarza, czy też dobre miejsce do zachęcenia mieszkańców danej miejscowości do podróżowania? Jaka jest przyszłość polskiego stoiska narodowego na zagranicznych targach turystycznych?

Trójcę Ekspertów uzupełnią: Dorota Solochewicz, dyrektor projektu w Międzynarodowych Targach Gdańskich oraz Piotr Olczak, dyrektor Międzynarodowych Targów Turystyki i Czasu Wolnego we Wrocławiu

Rozmowa Trójcy Ekspertów będzie punktem programu XI Forum Promocji Turystycznej, które odbędzie się 12 października 2022 roku w Terminalu Lotniska w Radomiu.

Czas i miejsce: 12 października 2022 roku, Terminal Lotniska w Radomiu

Uczestnicy: biura podróży, agenci turystyczni, osoby odpowiedzialne za promocję w samorządach wojewódzkich, gminnych, powiatowych, pracownicy i członkowie ROT-ów i LOT-ów, branża turystyki krajowej i przyjazdowej, hotelarze.

Organizatorem jest redakcja portalu branżowego WaszaTurystyka.pl.
Współorganizatorami są: Przedsiębiorstwo Państwowe „Porty Lotnicze” i Lotnisko Warszawa-Radom

Złotym Partnerem jest Centrum Archeologii Śródziemnomorskiej UW

Partnerem jest Chorwacka Wspólnota Turystyczna

Patronami są: Agencja Informacyjna, Art Media, Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego, Instytut ESG, Krakowska Izba Turystyki, Polska Izba Turystyki, Pracodawcagodnyzaufania.pl, RaportCSR.pl

Program i rejestracja TUTAJ

O elastyczności w zarządzaniu dużym touroperatorem porozmawiamy z Piotrem Heniczem na XI Forum Promocji Turystycznej