O elastyczności w zarządzaniu dużym touroperatorem porozmawiamy z Piotrem Heniczem na XI Forum Promocji Turystycznej

Piotr Henicz, wiceprezes Itaki/fot. archiwum Itaki

Już za 79 dni odbędzie się XI Forum Promocji Turystycznej. Gościem imprezy w Terminalu Lotniska w Radomiu będzie Piotr Henicz, wiceprezes Itaki.

Piotr Henicz przyjął nasze zaproszenie do udziału w Rozmowie z Ekspertem „Elastyczność w zarządzaniu dużym organizatorem turystyki”.

Porozmawiamy o prowadzeniu wielkiego biura podroży w czasach pandemii, w „normalnym” czasie, o współpracy z agentami, hotelarzami zagranicznymi i polskimi, o strategii na najbliższą przyszłość. Spytamy o to, jak obecnie wyglądają realia kontraktowania usług u podwykonawców i jakie są granice elastyczności, którą może się wykazać touroperator w czasach kryzysowych. Poruszymy też temat sprawnego zarządzania kryzysowego w branży turystycznej i “gaszenia pożarów” pojawiających w turystyce wyjazdowej w szczycie sezonu.

Rozmowa z ekspertem będzie punktem programu XI Forum Promocji Turystycznej, które odbędzie się 12 października 2022 roku w Terminalu Lotniska w Radomiu.

Tradycyjnie będzie to spotkanie osób zawodowo zajmujących się turystyką i promocją w ramach działalności biznesowej samorządowej i społecznej: agentów turystycznych, organizatorów turystyki, przedstawicieli branży turystycznej, hotelarskiej, agroturystycznej, reprezentantów Regionalnych Organizacji Turystycznych, Lokalnych Organizacji Turystycznych, fachowców od promocji turystycznej z innych krajów.

Tematami przewodnimi Forum będą: restart turystyki w praktyce, nowe spojrzenie na promocję turystyki, turystyka masowa a strategia i wizerunek,

W trzech sesjach chcemy poruszyć m.in. następujące tematy:

Jak rozszerzyć sezon turystyczny?

Czy potrafimy współdziałać tylko w czasie kryzysu? Jak wygląda współpraca między izbami i stowarzyszeniami turystycznymi

Co zamiast targów turystycznych? Czy duże imprezy promocyjne są jeszcze potrzebne?

Wakacje z duchami, czyli zamek zamkowi Nierówny – jak promują się historyczne obiekty w Polsce?

Przez żołądek do serca, czyli kulinaria jako najlepszy sposób na promocję?

Elastyczność w zarządzaniu dużym organizatorem turystyki

Jak planować strategię dla ruchu lotniczego w Polsce?

Czas i miejsce: 12 października 2022 roku, Terminal Lotniska w Radomiu

Uczestnicy: biura podróży, agenci turystyczni, osoby odpowiedzialne za promocję w samorządach wojewódzkich, gminnych, powiatowych, pracownicy i członkowie ROT-ów i LOT-ów, branża turystyki krajowej i przyjazdowej, hotelarze.

Organizatorem jest redakcja portalu branżowego WaszaTurystyka.pl.

Współorganizatorami są: Przedsiębiorstwo Państwowe „Porty Lotnicze” i Lotnisko Warszawa-Radom

Złotym Partnerem jest Centrum Archeologii Śródziemnomorskiej UW

Partnerem jest Chorwacka Wspólnota Turystyczna

Patronami są: Agencja Informacyjna, Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego, Krakowska Izba Turystyki, Polska Izba Turystyki

Program i rejestracja TUTAJ

Andrzej Gut-Mostowy będzie gościem XI Forum Promocji Turystycznej