Nowy sklep z zabawkami lotnisku w Krakowie

archiwum Lagardère Duty Free Polska

16 lutego o godz. 4:00 firma Lagardère Duty Free Polska otworzy nowy sklep z zabawkami Toys Store na lotnisku im. Jana Pawła II w Krakowie. Z okazji otwarcia firma Lagardère przygotowała dla swoich klientów promocje cenowe oraz upominki.

Należący do Lagardère koncept Toys Store to pierwszy sklep na krakowskim lotnisku dedykowany przede wszystkim najmłodszym pasażerom. W swojej ofercie posiada on produkty takich marek jak LEGO, TY czy zabawki licencjonowane Disney.

Powierzchnia sklepu to około 30 metrów kwadratowych, z czego prawie połowę przeznaczono na plac zabaw dla dzieci.

Dostępne na nim atrakcje, jak m.in dotykowy ekran interaktywny z grami edukacyjnymi, telewizor z bajkami Disney’a czy samochodzik-garbusek z tablicami manipulacyjnymi do zabawy sprawią, że oczekiwanie na lot będzie przyjemniejsze nie tylko dla dzieci, ale i rodziców.

Andrzej Miłaszewicz, dyrektor zarządzający Lagardère Duty Free Polska, powiedział: „Plac zabaw jest ukłonem w stronę osób latających z dziećmi – Każdy rodzic dobrze wie, że zapewnienie najmłodszym rozrywki podczas oczekiwania na lot jest nie lada wyzwaniem. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, postanowiliśmy otworzyć Toys Store z placem zabaw, tak aby czas na lotnisku płynął szybciej.”

Z okazji otwarcia firma Lagardère przygotowała upominki dla pierwszych 200 klientów w postaci breloków oraz zabawek marki Janod, wręczanych przez sprzedawcę po dokonaniu zakupów.

Dodatkowo, pierwsze 10 osób zaopatrzających się tego dnia w produkty firmy Solution Baby Care otrzyma naklejki na rolce z serii „Leśne Zwierzęta” lub gry Mini Memory firmy Mudpuppy. Ponadto na wybrany asortyment sklepu będzie obowiązywać 20 proc. zniżki, a dla klientów przygotowano również gifty w postaci kubków Barbie, lunchboxów Polly Pocket, figurek Pocket Morphers oraz mini cupcake’i – babeczki z niespodziankami.