Nowy przedstawiciel Czech Airlines i Smartwings w Polsce

archiwum Smartwings

Od 1 stycznia Air World Services j.s.c. jest nowym Generalnym Agentem Sprzedaży (GSA) Czech Airlines i Smartwings na rynku polskim.

Jak głosi komunikat firmy, “jest to ważny krok w długiej współpracy ze Smartwings w Czechach i wyraz zaufania do nas zarówno ze strony Czech Airlines, jak i Smartwings. To także wielki zaszczyt oraz szansa dla polskiego rynku, by dzięki ścisłej współpracy i naszemu silnemu wsparciu dla polskich biur podróży oferować klientom doskonały produkt w atrakcyjnych cenach.”

Air World Services

Firma Air World Services j.s.c. została założona w 2006 roku w Pradze w celu zaspokojenia rosnącego zapotrzebowania na profesjonalną reprezentację handlową linii lotniczych. Od tego czasu AWS stał się rynkowym liderem jakości. Obecnie firma z powodzeniem współpracuje z Czech Airlines, Smartwings, Aerolineas Argentinas, Air Transat, Boliviana de Aviacion.

Czech Airlines

Czech Airlines (CSA) to powstała w 1923 roku europejska linia lotnicza, oferująca najwyższą jakość obsługi, bezpieczeństwo i atrakcyjną siatkę połączeń. Przewoźnik szczyci się skutecznym łączeniem nowoczesności z doświadczeniem i tradycją. CSA należy do pięciu najstarszych linii lotniczych świata, jest członkiem – założycielem International Air Transport Association (IATA), a od 2001 roku należy do globalnego sojuszu przewoźników lotniczych SkyTeam. W 2019 r. przewoźnik został członkiem Smartwings Group.

Smartwings

Smartwings to największy czeski przewoźnik lotniczy i jedna z najszybciej rozwijających się linii lotniczych w Europie Środkowej. Należy do Smartwings Group. Przewoźnik obsługuje loty regularne, czarterowe i prywatne. Oprócz Republiki Czeskiej działa również na Słowacji, w Polsce, na Węgrzech i w Niemczech.