Nowy program lojalnościowy Wizz Air

archiwum Wizz Air

Ten wirtualny paszport można kupić na stronie internetowej przewoźnika wizzair.com, jego koszt to 416 zł (99 euro) a ważny jest przez dwanaście miesięcy licząc od daty zakupu.

Linie lotnicze Wizz Air wprowadziły nową usługę – program lojalnościowy Wizz Privilege Pass (Paszport Uprzywilejowania). Pozwala on posiadaczom na nielimitowane pierwszeństwo przy wejściu na pokład samolotu oraz darmowe większe limity (wymiary max 56x45x25 cm) na bagaż podręczny na wszystkich lotach Wizz Air.. Te przywileje (brak dodatkowych opłat za wymienione usługi) mają rekompensować wyższe koszty opłaty za Privilege Pass.
Ten wirtualny paszport można kupić na stronie internetowej przewoźnika wizzair.com, jego koszt to 416 zł (99 euro) a ważny jest przez dwanaście miesięcy licząc od daty zakupu. Co ważne, klienci mogą z niej korzystać od daty zakupu, ale również na loty zarezerwowane wcześniej.

György Abrán, dyrektor handlowy Wiiz Air powiedział: „W Wizz Air wierzymy, że że warto wychodzić naprzeciw oczekiwaniom pasażerów i szukać kolejnych sposobów, aby zadowalać naszych klientów, których liczba ciągle rośnie. Każdego miesiąca ponad milion pasażerów odwiedza stronę wizzair.com, rezerwując bilety na loty w wyjątkowo atrakcyjnych cenach do setek różnych destynacji. Wielu z nich to osoby, które wielokrotnie korzystają z naszych usług i to właśnie dla nich stworzyliśmy program WIZZ Privilege Pass, który powoli im na jeszcze większe oszczędności oraz uzyskanie kolejnych przywilejów. Osobom, które często podróżują polecam więc zakup WIZZ Privilege Pass podczas rezerwacji na stronie wizzair.com.”