Nowy prezes regionu w Avis Budget

archiwum Avis Budget Group

Keith Rankin został prezesem regionu międzynarodowego Avis Budget Group, dostawcy usług wynajmu aut. Podlegaja mu: Europa, Bliski Wschód, Afryka, Azja, Australia i Nowa Zelandia.

Przed objęciem nowego stanowiska Keith Rankin był dyrektorem zarządzającym firmy Barloword w Republice Południowej Afryki, która działa jako licencjonowany partner Avis Budget Group. Barloword oferuje usługi się wynajmem aut, zarządzania flotą oraz rozwiązania z zakresu logistyki.

Rankin rozpoczął swoją karierę w Avis w 1998 roku. Zarządzał wtedy działem planowania finansowego. W 2000 roku był zaangażowany w rozwój biznesu w Szwecji i Norwegii. W 2004 roku został dyrektorem naczelnym Avis Southern Africa.

Keith Rankin obejmuje stanowisko prezesa regionu international w bardzo ważnym okresie dla Avis Budget Group, kiedy firma realizuje digitalizację swojego biznesu i dąży do zrewolucjonizowania sektora mobilności.

Keirh Rankin powiedział: „Moja przygoda z Avis Budget Group rozpoczęła się jeszcze 20 lat temu. Bardzo cieszę się, że obejmuję nowe stanowisko w tak ważnym okresie dla całej firmy.
Świat mobilności wciąż się zmienia – rozwija się, wspierany przez nowe technologie i zapotrzebowanie klientów na indywidualne rozwiązania. W regionie międzynarodowym i na całym świecie dążymy do tego, aby nie tylko uczestniczyć w tych przemianach, ale również być wiodącym głosem, jeśli chodzi o przyszłość mobilności osób. Dzięki naszym rozwiązaniom, usługa wynajmu staje się jeszcze wygodniejsza, bardziej transparentna i spersonalizowana. Aplikacja mobilna Avis, wdrażana przez nas technologia samochodów połączonych, nowe elementy oferty i unowocześnianie procesów – koncentrujemy się na oferowaniu mobilności na żądanie, gdziekolwiek i kiedy tylko jest to potrzebne. Cieszę się, mogąc współtworzyć Avis Budget Group, które wdraża te wszystkie innowacje.”