Nowy hotel Focus powstanie w Szczecinie

Polska sieć Focus Hotels, należąca do Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A., już niedługo zaprosi gości do swojego nowego 4-gwiazdkowego hotelu w Szczecinie.
Obiekt będzie się znajdował w dwóch całkowicie zmodernizowanych i rozbudowanych kamienicach zlokalizowanych na rogu placu Zawiszy Czarnego i ulicy 3-go maja. Hotel w swej ofercie będzie posiadał 90 komfortowo wyposażonych pokoi oraz zaplecze konferencyjne, w którego skład wejdą cztery sale o łącznej powierzchni 250 mkw.
Focus Hotel Premium Szczecin to drugi obiekt Sieci, który powstaje w Szczecinie.
Położony w centralnej, doskonale skomunikowanej części miasta, w pobliżu rzeki Odry, zagwarantuje wypoczynek zarówno klientom indywidualnym jak i biznesowym. Warto też wspomnieć, że hotel będzie znajdował się w najbliższym sąsiedztwie głównego dworca PKP.
Obiekt dołączy do grona hoteli 4-gwiazdkowych, do którego należą hotele w Gdańsku, Bydgoszczy, Inowrocławiu i Lublinie. Do dyspozycji gości zostanie oddanych 90 pokoi oraz cztery sale konferencyjne. W hotelu znajdować się będą restauracja, bar, sauna oraz siłownia.
Finalizację projektu zaplanowano na koniec 2020 roku, a sam hotel będzie 12 już obiektem sieci.
Łukasz Płoszyński, wiceprezes zarządu sieci Focus Hotels, powiedział: „Zawarcie umowy z kolejnym inwestorem niezmiernie nas cieszy. Jest dla nas potwierdzeniem, że wypracowany przez sieć model współpracy budzi zaufanie na rynku. Jak zawsze dołożymy wszelkich starań by nowy hotel w Szczecinie spełnił oczekiwania wszystkich odwiedzających nas gości.”
Nowy hotel, tak jak pozostałe hotele sieci Focus oferował będzie szybki bezpłatny Internet Wi-Fi w całym budynku oraz darmowy dostęp kącika biznesowego z drukarką. Hotelowi goście będą mogli bezpłatnie skorzystać z sauny i siłowni. Każdy pokój zostanie wyposażony w duże i wygodne łóżko, przestronną łazienkę, telewizor, biurko do pracy oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. Ponadto goście otrzymywać będą kawę i kanapkę na wynos gratis, tak jak ma to miejsce we wszystkich obiektach sieci. Natomiast dzieci i młodzież do lat 18-stu, zakwaterowane w pokoju z rodzicami lub opiekunami, zgodnie ze standardem marki, będą nocować bezpłatnie.
POWIĄZANE WPISY
4 maja 2026
Airbnb: koszty i dostępność noclegów kluczowe dla podróży rodzin w Polsce
Około 51 proc. podróżujących rodzin w Polsce napotyka trudności przy planowaniu…
0 Komentarzy5 Minuty
20 kwietnia 2026
Najlepsze hotele w Polsce wybrane. Znamy wyniki Travelist Hotel Star 2026
Znamy wyniki tegorocznej edycji Travelist Hotel Star 2026. Wyróżnienia przyznane przez…
0 Komentarzy3 Minuty
20 kwietnia 2026
IGHP: słabszy marzec w hotelach. Prognozy na majówkę umiarkowane
Umiarkowane ożywienie w segmencie biznesowym i wyraźne osłabienie w hotelach…
0 Komentarzy6 Minuty
15 kwietnia 2026
B&B Hotels debiutuje w Trójmieście. Sieć otwiera obiekt w historycznym centrum Gdańska
Sieć B&B Hotels zadebiutowała w Trójmieście, otwierając hotel w centrum Gdańska przy…
0 Komentarzy2 Minuty
3 kwietnia 2026
Arche z nową inicjatywą społeczną. Grupa ograniczy sprzedaż alkoholu w hotelach
Alkoholizm w Polsce pozostaje poważnym wyzwaniem społecznym, na co odpowiada Grupa Arche.…
0 Komentarzy4 Minuty
3 kwietnia 2026
Falkensteiner z nowymi partnerami po Deluxe Travel Market. Polska coraz ważniejszym rynkiem
Marka Falkensteiner Hotels & Residences konsekwentnie rozwija działania promocyjne na…
0 Komentarzy2 Minuty
1 kwietnia 2026
Art in Motion: nowy cykl wydarzeń artystycznych w centrum Warszawy
Hotel Polonia Palace w Warszawie rozpoczyna cykl wydarzeń kulturalnych Art in Motion,…
0 Komentarzy2 Minuty
23 marca 2026
IGHP: Stabilny luty w hotelarstwie. Frekwencję napędzał ruch biznesowy
Wyniki hoteli w lutym były umiarkowane, ale wyraźnie lepsze niż w styczniu i nieco wyższe…
0 Komentarzy4 Minuty
18 marca 2026
Accor rozwija portfolio w Uzbekistanie. Trzy nowe hotele dołączają do sieci
Ekspansja Accor w Uzbekistanie nabiera tempa. W ciągu najbliższych miesięcy w Taszkent…
0 Komentarzy3 Minuty










