Noworoczna promocja Ryanair’a

archiwum Ryanair'a

Tym razem tani przewoźnik proponuje bilety na trasie Warszawa – Bruksela za 39 zł i na trasie krajowej, Warszawa – Gdańsk – za 19 zł.

Cena zawiera opłaty i podatki, zatem pasażerowie, którzy podróżują tylko z bagażem podręcznym i nie korzystają z opcji wyboru miejsc lub pierwszeństwa wejścia na pokład, mogą zarezerwować bilety właśnie za tę najniższą ceną. Tanie loty muszą zostać zarezerwowane na stronie www.ryanair.com do poniedziałku, (5 stycznia), przed północą.

Klaudia Kałążna, manager ds. sprzedaży i marketingu na region Europy Środkowej i Wschodniej z linii lotniczej Ryanair powiedziała: „2014 był kolejnym rokiem pełnym sukcesów dla linii lotniczej Ryanair w Polsce– otworzyliśmy dwie kolejne bazy w Warszawie i w Gdańsku, jak również uruchomiliśmy loty krajowe. Przewieźliśmy aż 6.5 mln pasażerów, a w 2015 roku obsłużymy 7 milionów klientów latających z/do Polski, co przyczyni się do wygenerowania 7 000 miejsc pracy. Jesteśmy linią lotniczą numer 1 w Polsce i chcielibyśmy jeszcze bardziej przyczyniać się do rozwoju sektora turystycznego, jak również całej polskiej gospodarki. Jesteśmy dumni z tego, że Polacy nam zaufali i korzystają coraz częściej z naszych usług. Życzymy wszelkiej pomyślności w Nowym Roku!”