Nowa trasa PolskiegoBusa na zachodzie kraju

archiwum PolskiBus.com

Od 5 września PolskiBus.com będzie kursował na nowej trasie łączącej Wrocław, Poznań, Gorzów Wielkopolski oraz Szczecin.

Grażyna Fałdyga-Król, dyrektor handlowy PolskiBus.com powiedziała: „Nowa linia zostanie uruchomiona już 5 września i połączy cztery wyjątkowe miasta: Wrocław, Poznań, Gorzów Wielkopolski i Szczecin. Autokary będą kursowały trzy razy dziennie, pozwalając naszym pasażerom szybko i komfortowo przemieszczać się pomiędzy Dolnym Śląskiem a województwem Zachodniopomorskim. Szczególnie cieszy nas fakt, że już wkrótce mieszkańcy Gorzowa Wielkopolskiego i Szczecina będą mogli skorzystać z naszych usługi i wyruszyć w podróż na pokładach naszych czerwonych autokarów. Stałe rozwijanie ekspresowych połączeń międzymiastowych w Polsce to jedno z najważniejszych założeń długofalowej strategii firmy.”

Obecnie flota PolskiBus.com to 132 nowoczesne autokary, które po wprowadzeniu nowych połączeń będą wykonywały 314 kursów dziennie, łącząc 22 polskie miasta oraz 5 europejskich stolic. Bazy operacyjne PolskiBus.com znajdują się w Warszawie i Wrocławiu.
Kursy PolskiBus.com z Wrocławia przez Poznań i Gorzów Wielkopolski do Szczecina będą realizowane z przystanku Dworzec POLBUS-PKS o godzinach: 08:00, 15:50, 23:00. Natomiast autokary jadące ze Szczecina w kierunku Wrocławia odjeżdżają z przystanku Dworzec Główny III przy ul. Krzysztofa Kolumba 2 codziennie o godzinach 05:00, 14:40, 23:45.