Nowa mobilna strona internetowa Wizz Air

Linie lotnicze Wizz Air, ogłosiły uruchomienie nowej mobilnej strony internetowej, która będzie uzupełnieniem obecnego serwisu oraz aplikacji na urządzenia Apple i Android.

Johan Eidhagen, dyrektor ds. marketingu i marki w Wizz Air, powiedział: „Nasze analizy wskazują, iż klienci Wizz Air co raz częściej korzystają z urządzeń mobilnych w celu wyszukania i zarezerwowania lotów. Dzięki nowej, mobilnej stronie internetowej, proces ten stanie się teraz znacznie łatwiejszy. Pierwsze zmiany skupiają się wokół najbardziej popularnych opcji przy dokonywaniu rezerwacji. W nadchodzących tygodniach usprawnimy funkcję odprawy i inne usługi”.

Ze stroną mobilną m.wizzair.com można się połączyć za pomocą przeglądarek internetowych w urządzeniach mobilnych.

Eidhagen dodał: „W ostatnim czasie zauważyliśmy znaczny wzrost liczby odwiedzających stronę WIZZ, korzystających z urządzeń mobilnych – wybraliśmy więc odpowiedni moment na wprowadzenie zwiększonej funkcjonalności. Nasi klienci zawsze z entuzjazmem podchodzą do nowo udostępnianych narzędzi, które sprawiają, iż korzystanie z usług WIZZ staje się jeszcze prostsze. Właśnie takie możliwości daje im teraz nowa wersja strony internetowej.”