Norwegian Cruise Line ma kurort „Silver Cove” na prywatnej wyspie Great Stirrup Cay na Bahamach.

archiwum NCL

Norwegian Cruise Line zaprezentowała światu nowy kurort „Silver Cove” położony na prywatnej wyspie Great Stirrup Cay na Bahamach.

W ramach programu The Norwegian Edge®, którego celem jest podkreślenie zamiaru utrzymania wysokiego standardu jakości w całej flocie oraz we wszystkich lokalizacjach docelowych, na wyspie Great Stirrup Cay przeprowadzono szereg prac. Dzięki nim firma może zaoferować teraz gościom jeszcze lepsze atrakcje.

W swojej tropikalnej oazie o powierzchni kilometra kwadratowego., podczas pierwszej wizyty statku Norwegian Encore na wyspie Great Stirrup Cay, goście odkryli nowe oblicze laguny przy brzegu oceanu. Pojawiły się tu prywatne plaże, aż 38 przybrzeżnych willi, Mandara Spa, nowy Moet Bar, a także restauracja i bar Silver Cove.

Wille w zatoce Silver Cove zaprojektowano tak, by goście mogli cieszyć się takim samym komfortem, jak na każdym z 17 statków należących do floty.

38 klimatyzowanych budynków oferuje różne typy zakwaterowania: od apartamentów typu studio po klasyczne wille z jedną lub dwiema sypialniami. Wszystkie są wyposażone w łazienki, kanapę, krzesła, telewizor z szerokim wyborem programów, a także w pełni umeblowany zewnętrzny taras i salon. Z każdej willi można ponadto wyjść na prywatną plażę lub do restauracji i baru Silver Cove.

Kevin Bubolz, dyrektor Norwegian Cruise Line na Europę, powiedział: „Jako pierwsi w branży postaraliśmy się o prywatną wyspę. Dzięki Great Stirrup Cay nasi goście mogą cieszyć się wieloma atrakcjami, które oferuje wyspa. Dzisiaj po raz pierwszy odkrywamy przed gośćmi Silver Cove. Chcemy w ten sposób pokazać, jak Great Stirrup Cay się zmienia i jak wyobrażamy sobie jej przyszłość. Podobnie jak w przypadku ostatnich kilku nowych statków z naszej floty, również i tym razem pragniemy zapewnić klientom Norwegian Cruise Line najwyższą jakość oferowanych usługi komfort — nie tylko na morzu, lecz także na lądzie. Cieszymy, że się Norwegian Encore po raz pierwszy zawinął dzisiaj na naszą wyspę.”

Jaki pierwszy armator posiadający prywatną wyspę Norwegian Cruise Line wciąż ulepsza i rozwija swoją ofertę na lądzie, która stanowi rozszerzenie innowacji i udogodnień dostępnych na pokładach statków. Goście będą mieli dostęp do nabrzeża o długości ponad 450 metrów. Znajdą tu ponad 50 kabin plażowych oraz willi, a także będą mogli skorzystać z szerokiej oferty wycieczek po wyspie. Mogą wybrać na przykład przejazd nową trasą tyrolki o długości niemal 90 metrów. Na wyspie jest też prawie tuzin lokali gastronomicznych. Warunki naturalne panujące na tropikalnej wyspie Great Stirrup Cay wciąż czynią ją jedną z najwyżej ocenianych atrakcji na Karaibach.