Nekera rusza ze sprzedażą lata 2023. W ofercie nowości w Bułgarii i wyspa Gozo

Nekera
Nekera

Touroperatorzy w połowie sierpnia startują z przedsprzedażą oferty na lato 2023. Nekera ogłosiła, że w systemach rezerwacyjnych znalazły się już przyszłoroczne oferty, a wśród nich pakiety oparte na przelotach rejsowych, liniowych, kierunki dalsze i dojazd własny. Wśród nowości pojawiły się dwa bułgarskie regiony i wyspa Gozo (Wyspy Maltańskie).

Jak informuje biuro podróży Nekera, oferta na sezon letni 2023 to połączenie nowości i sprawdzonych kierunków, opartych o przeloty linowe jak i czarterowe z bagażem w cenie. Wśród dostępnych połączeń ponownie w ofercie touroperatora znalazły się tanie linie lotnicze. Nekera informuje też, że do dyspozycji klientów będą polskojęzyczni rezydenci – dotyczy to Bugarii, Krety, Rodos, Korfu, a także Majorki, Tureckiej Riwiery i Wysp Maltańskich. Z rezydentami, oprócz do tej pory dostępnych kanałów komunikacji, będzie można porozumieć się m.in. przez nowy czat w aplikacji „Moja Nekera”.

Wśród kierunków w ofercie znalazły się: Bułgaria (Warna, a na Słonecznym Brzegu jako nowość region Pomorie i Arkutino), Czarnogóra, Dubaj, Grecja (Kreta, Rodos, Korfu, Zakintos, Santorini), Hiszpania (Majorka, Teneryfa, Gran Canaria), Malta (Wyspa Gozo jako nowość) i Turecka Riwiera. Zapowiadane nowości, które wkrótce mają zostać dodane do oferty to Abu Zabi i Ibiza.

Wśród dalekich krajów pojawiły się: Mauritius, Seszele i Tajlandia (Bangkok, Phuket, Wybrzeże Andamańskie, Krabi, Pattaya).

Z dojazdem własnym Nekera będzie sprzedawała: Austrię, Bułgarię, Chorwację, Czarnogórę, Czechy, Niemcy, Polskę, Szwajcarię i Włochy.

„Na bieżąco będziemy uzupełniać naszą ofertę o nowe hotele i destynacje. Planujemy znaczne poszerzenie naszej oferty m.in. o kierunki hiszpańskie, dalekie kraje oraz imprezy oparte o dojazd własny” – komentuje Maciej Nykiel, prezes Nekery i zapowiada korzyści w przedsprzedaży.

Nowością ma być pięcioprocentowa zaliczka, dodatkowo w ramach first minute klient otrzyma gwarancję niezmienności ceny za 100 zł przy imprezach lotniczych i 50 zł z dojazdem własnym. Do siedmiu dni przed wyjazdem klient może zrezygnować z wyjazdu bez kosztów otrzymując voucher Nekera lub zmienić ofertę określaną jako zwrotna (dojazd własny).

Nekera podwyższy do 23 proc. prowizję bazową dla agentów na kierunku Turcja i oferuje 100 zł bonu za pierwszą rezerwację (niezależnie od prowizji).

Ofertę Nekery agenci mogą znaleźć w systemach MerlinX i Sykon

Od Krynicy po Ustkę. Biuro podróży Nekera zaprezentowała agentom bogatą ofertę Pomorza