Neckermann – katalogi zimowe z nowościami

AG

AG Na narty

Anna Rdzak, specjalistka od imprez dojazdem własnym, powiedziała; „Jesteśmy liderem na rynku polskim, jeśli chodzi o ofertę narciarską.”

W katalogu firmy znalazły się: Austria, Czechy, Francja, Słowacja, Szwajcaria, Włochy i – po raz pierwszy – Polska.

Anna Rdzak podkreśliła: „Mamy nawet 20 proc. zniżki oferty zimowej/ Dużo hoteli ma ofertę 6=7, czyli klient płaci za sześć dni, dostaje – siedem. Oferujemy również pakiet gwarancji: gwarancję zmiany rezerwacji – do 31 października, gwarancję najniższej ceny – również do 31 października. Największym atutem wcześniejszej rezerwacji jest oczywiście największy wybór oferty, wiadomo, ze najpopularniejsze hotele sprzedawane są dość szybko.”

W ponad 300 hotelach znajdujących się w ofercie Neckermanna, dzieci zimą mają zapewniony pobyt gratis (wiek dzieci znajduje się w opisach poszczególnych obiektów). W ponad 50 hotelach oferowany jest darmowy skipass. W niektórych zaś – Free Ski Week. Na przykład kto zarezerwuje pobyt w dniach 25-28 marca 2016 w austriackim kurorcie Bad Kleinkicchheim,, otrzyma skipass gratis oraz zniżkę 50 proc. na termy St. Kathein.
W Livigno we Włoszech z kolei Free Ski Week odbędzie się w pięciu terminach: 28 listopada, 5 i 12 grudnia, 9 i 16 kwietnia (daty oznaczają początki pobytów).
Nowością w nadchodzącym sezonie zimowym jest oferta polska. To trzy obiekty, których oczywiście zaletami są odległość, elastyczność pobytów (mogą być nawet dwudniowe) i korzystne ceny. Te obiekty to: Cristal Resort Szklarska Poręba by Zdrojowa, Vestina Hotel Wisła i Osada Śnieżka w Łomnicy pod Karpaczem.

Blisko
Jacek Socha dyrektor ds. produktu przedstawił katalog Bliskie podróże. W katalogu znajduje się ponad 400 hoteli z Wysp Kanaryjskich, Maroka i Egiptu.

Socha powiedział: „W ofercie zimowej dodaliśmy wycieczki objazdowe, które w sezonie letnim osiągnęły bardzo dobry efekt sprzedażowy. Będziemy więc uzupełniali naszą ofertę o dobre wycieczki objazdowe. Chciałbym też zwrócić uwagę na zniżki dla seniorów oraz nowożeńców.”

Grupa Thomas Cook, do której należy Neckermann Polska, jest nastawiona na Wyspy Kanaryjskie. Stąd w ofercie touroperatora bardzo dużo ofert z tego właśnie archipelagu.
Przebojem oferty są hotele koncepcyjne.

Socha podkreślił: „Neckermann Polska jest liderem wzrostu sprzedaży jeśli chodzi o ten typ hoteli w całej grupie Thomas Cook.”

Dyrektor przedstawił w skrócie niektóre szczegóły poszczególnych destynacji. Podkreślił, że firma nie boi się ekspansji tanich przewoźników na Wyspach Kanaryjskich, ponieważ dysponuje własnymi, sprawdzonymi hotelami w dobrych lokalizacjach oraz wspomnianymi hotelami koncepcyjnymi.
Jeśli chodzi o Maroko (wylotu zimą będą tylko z Warszawy) firma wystartuje zimą z wycieczką objazdową „Królewskie miasta” W ofercie egipskiej znalazły się 55 hotele w trzech kurortach: Hurghadzie, Sherm El Sheik i Marsa Alam.

Daleko
Jeśli chodzi o Dalekie podróże, to oferta obejmuje 350 hoteli, z czego 150 jest w katalogu.

Anna Lipka przedstawiająca tę segment usług, podkreśliła: „Mamy najbogatszą ofertę na rynku polskim. Nikt nie ma tylu kierunków co my – 29.”‘

W tej ofercie również obowiązują zniżki przy zakupie przed 31 sierpnia, oraz gwarancje bezpłatnej zmiany rezerwacji. Grupa Thomas Cook w dalekich destynacjach postawiła na Karaiby. A więc Neckermann Polska sprzedawać będzie ofertę z: Dominikany, Kuby i Meksyku, bo dzięki należeniu do Grupy, ma bardzo korzystne w tych trzech krajach.
Klienci zimą będą latać liniami Condor, m.in. 9 razy w tygodniu do Meksyku, 5 razy w tydodniu do Varadero, 3-4 do pozostałych destynacji, 5 razy w tygodniu na Mauritius. Neckermann korzystać będzie również z usług Emirates i Qatar Airways.
Czartery w najbliższym sezonie zimowym będą obsługiwać: Dominikanę, Meksyk, Gambię, Kenię, Bangkok, Sri Lankę i Wietnam.

Lipka podsumowała: „Wyróżnia nas rozbudowana siatka połączeń, wybór hoteli i kierunków, możliwość łączenia wybranych hoteli i kierunków, program Fly & Drive. Programy indywidualne.”

Objazdowki

Wycieczki objazdowe będą zimą organizowane w Egipcie, Maroku, Europie oraz na kierunkach egzotycznych.

Dominika Pawłowska podkreśliła: „Nasze atuty to: małe grupy, maksymalne do 25 osób, gwarantowane terminy, sprawdzeni piloci, hotel 3 i 4 gwiazdkowe. Przy projektowaniu programów wycieczek zakładamy najwyżej 5 godzin zwiedzania dziennie. Przy męczącym dość trybie objazdówek, zmienianiu codziennym hoteli, więcej godzin nie da przyjemności, tylko zmęczenie. Oczywiście, jeśli obiekt jest rozległy, rozkładamy zwiedzanie na dwa dni.”

Wśród nowości w katalogu znalazły się m.in. rejs na Teneryfę i Gonerę (7 lub 14 dniowy), rejs w Tajlandii lub na Seszelach (10 dniowe) lub rejs superluksusowym statkiem do Asuanu do Jeziora Nasera .