Na Gali Waszej Turystyki zbierzemy pieniądze na wakacje dzieci z Domów Dziecka

Aukcja w lutym 2022 roku

13 stycznia 2023 w Hotelu Renaissance w Warszawie odbędzie Gala Waszej Turystyki. Podobnie jak lutym 2022, podczas wydarzenia przeprowadzona będzie Aukcja Charytatywna. Tym razem zbierzemy pieniądze na „Wakacje Marzeń” dzieci z Domów Dziecka.

Akcja „Wakacje Marzeń” została zorganizowana po raz pierwszy z 2022 roku przez Stowarzyszenia People for People wspierana przez Turystyczną Organizację Otwartą i Polski Holding Hotelowy, oraz prywatnych darczyńców.
Stowarzyszenia People for People od lat wspiera dzieci z domów dziecka na terenie Polski. Ostanie trzy lata to moc radości związana z prezentami pod choinę, dzięki którym podopieczni domów dziecka mogli przez chwilę poczuć się jakby miały ciepły, kochający dom. W tym roku dzięki akcji „Wakacje Marzeń”, aż 20-cioro dzieci spędziło wakacje na obozach i koloniach.
People for People ma cały czas apetyt na to, aby wspierać więcej i więcej dzieciaków, aby mogły się czuć lepiej oraz dorastać w przyjaznym środowisku.

Jak Stowarzyszenie wybiera uczestników?
Najpierw do akcji zgłaszane są Domy Dziecka – dyrektorzy placówek wysyłają zgłoszenia dzieci. Z wszystkich zgłoszeń jest wyłaniana finałowa grupa, która najciekawiej opisze swoje wymarzone wakacje.

W sezonie 2023 organizatorzy chcieliby potroić ilość uczestników i wysłać na wakacje ok 60 dzieci.

Poza samą opłata za wakacje, dzieci otrzymują wycieczki fakultatywne, wstępy do wszystkich zwiedzanych miejsc oraz kieszonkowe, aby ani przez chwilę nie poczuły się gorsze i mniej wartościowe. Co najważniejsze, Stowarzyszenie NIE PRZEZNACZA ANI ZŁOTÓWKI NA KOSZTY OPERACYJNE- KAŻDY WPŁACONY GROSZ PRZEZNACZAMY NA DZIECI.

Akcję wspiera Ministerstwo Sportu i Turystyki.

https://www.wakacjemarzen.com.pl/

Rejestracja na Galę rozpocznie się 17 listopada

Zapraszamy 13 stycznia na kolejną edycję Gali Waszej Turystyki