Zapraszamy 13 stycznia na kolejną edycję Gali Waszej Turystyki

Gala Waszej Turystyki

Na początku karnawału 2023, w piątek 13 stycznia, redakcja portalu WaszaTurystyka.pl ma zaszczyt zaprosić wszystkich chętnych z szeroko rozumianej branży turystycznej na drugą w historii Galę Waszej Turystyki. Tym razem rozpoczniemy karnawał i symbolicznie rozpoczniemy rok w turystycznym gronie.

Wydarzenie odbędzie się hotelu Renaissance Warsaw Airport Hotel.

Kiedy rok w Tłusty Czwartek, 24 lutego 2022 zorganizowaliśmy po raz pierwszy Galę Waszej Turystyki, chcieliśmy się wbrew covidowej rzeczywistości, spotkać się w gronie osób z szeroko rozumianej branży turystycznej, odetchnąć od znojnej codzienności, porozmawiać w nieoficjalnej atmosferze, uśmiechnąć się do siebie nawzajem. Nie spodziewaliśmy się, że tego samego dnia Rosja barbarzyńsko napadnie na Ukrainę. Czas wojny, to był (i jest) czas kolejnego już sprawdzianu dla ludzi pracujących w turystyce. Jeszcze na Gali ogłoszona została inicjatywa Turystyka Ukrainie. Od pierwszego dnia w pomoc Ukraińcom zaangażowały się wszystkie sektory turystyki: od biur, przez transport, po hotele.

Przez wszystkie miesiące od lutowej Gali pytaliście nas o następną edycję. To oczywiście bardzo przyjemne, ale i zobowiązujące. Ale skoro taka jest wola branży, to w 13 stycznia (i to w piątek) 2023 chcemy Was zaprosić na kolejną edycję Gali Waszej Turystyki. I znowu, trochę wbrew rosyjskim zakusom, wbrew niepewnej sytuacji gospodarczej. Niech Gala będzie okazją do odpoczynku od złych myśli, okazją do mniej zobowiązujących rozmów, do zabawy. Ufamy, że przy dobrej muzyce, wykwintnej kuchni i zacnych trunkach, znajdziemy wszyscy czas na relaks wśród przyjaciół, znajomych z branży turystycznej. Że poznamy się lepiej lub zawrzemy przyjaźnie i znajomości. Że przez kilka godzin będziemy się do siebie uśmiechać i Gala Waszej Turystyki da nam wszystkim zastrzyk optymizmu i energii na długie miesiące.

Podobnie, jak na początku tego roku, Gala Waszej Turystyki będzie okazją do wręczenia dyplomów i nagród wszystkim, którzy znaleźli się na „Liście 100 najbardziej wpływowych osób w polskiej turystyce w roku 2022.” Listę tę ogłosimy tradycyjnie 28 grudnia o godzinie 15.

Zaprosimy także uczestników do udziału w Aukcji Charytatywnej.

Program Gali Waszej Turystyki

17:45 – otwarcie rejestracji i welcome drink
18:30 – Powitanie gości
18:45 – 100 najbardziej wpływowych osób w polskiej turystyce
20:00 – Kolacja
20:30 – Aukcja charytatywna
21:00 – Koncert Gwiazdy Wieczoru
01:00 – Zakończenie wieczoru

Dress code: obowiązują stroje wieczorowe

Wstęp – 250 zł

Rejestracja rusza w przyszłym tygodniu – gala.waszaturystyka.pl