Mouzenidis szkoli w Salonikach nowy dział agencyjny.

archiwum Mouzenidis

Dział agencyjny touroperatora owiedzilł centralę Ellinair i poznał personel pokładowy, a także przeprowadził inspekcję floty autokarowej.

Georgios Vafidis, dyrektor generalny Mouzenidis Travel Poland, powiedział: „Mouzenidis Travel otwiera sezon study tour wysyłając najpierw do Grecji swój nowy dział agencyjny. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne są te wyjazdy dla poznania naszej oferty i nas, jako holdingu turystycznego, dlatego w pierwszej kolejności zadbaliśmy o szkolenie dla naszych pracowników. Priorytetem Mouzenidis jest wysoki poziom kwalifikacji i profesjonalizm na każdym etapie funkcjonowania, dlatego pierwszą rzeczą, którą zaplanowaliśmy w ramach wdrożenia nowej ekipy sprzedażowej, była kilkudniowa wizyta w centrali Mouzenidis, w Salonikach.”

Beniamin Vafidis, członek zarządu i dyrektor marketingu Mouzenidis Travel Poland, dodał: „Podczas wewnętrznego study tour pracownicy przeszli szkolenie team buildingowe oraz produktowe. Wizyta polskiego oddziału zgrana była z wizytami pracowników i pracownic z innych europejskich oddziałów Mouzenidis. Była to świetna okazja do wymiany doświadczeń. Zespół poznał od podszewki działania naszej centrali, a także osobiście zobaczył, na czym polega synergia biznesów Mouzenidis Group.”

Georgios Vafidis dodał: „Study tour dla handlowców obejmowało inspekcje hotelowe w top sellerach Mouzenidis. Zależało nam, żeby przeprowadzić inspekcje przede wszystkich w hotelach sieci Bomo i sprawdzić przystosowanie infrastruktury hoteli pod turystykę rodzinną. Istotnym elementem wyjazdu było również poznanie osób pracujących w centrali w Salonikach i omówienie potrzeb klientów i agencji współpracujących z Mouzenidis.

Handlowcy prowadzili rozmowy z działem Active Mice (specjaliści od wyjazdów grupowych), zarządem Bomo Hotels, a także z działem Quality Control, który czuwa nad standardami obsługi turystów na destynacjach. Odwiedziliśmy też centralę Ellinair i poznaliśmy personel pokładowy, a także przeprowadziliśmy inspekcję floty autokarowej. Nasz zespół agencyjny miał intensywny wyjazd, pełen spotkań i szkoleń, ale nie zabrakło również czasu na relaks i międzynarodową integrację zespołów Mouzenidis Group, w hotelu Ikos Olivia – najlepszym hotelu All Inclusive na świecie.”