MerlinX Srebrnym Partnerem XII Forum Promocji Turystycznej

Już za 23 dni, 19 kwietnia w Centrum Edukacji Ekologicznej „Hydropolis” we Wrocławiu odbędzie się XII Forum Promocji Turystycznej. Srebrnym Partnerem wydarzenia jest MerlinX, wrocławska firma technologiczna znana ze stworzenia wiodącego na polskim rynku systemu rezerwacyjnego.

MerlinX to znany wśród polskich firm turystycznych system rezerwacyjny stworzony przez firmę Elektroniczne Systemy Sprzedaży sp. z o.o. W ubiegłym roku MerlinX, przeszedł na nowatorską technologię React. Korzystają z niej internetowi giganci, których produktów firmy turystyczne używają na co dzień. Dzięki nowym rozwiązaniom system Merlinx stał się bardziej przyjazny – a biura podróży zyskały możliwość konfigurowania aplikacji pod swoje potrzeby. React umożliwił też optymalizację systemu w szybko zmieniającym się środowisku internetowym.

Czas i miejsce Forum: 19 kwietnia 2023 roku, CEE „Hydropolis” we Wrocławiu.

Uczestnicy: biura podróży, agenci turystyczni, osoby odpowiedzialne za promocję w samorządach wojewódzkich, gminnych, powiatowych, pracownicy i członkowie ROT-ów i LOT-ów, branża turystyki krajowej i przyjazdowej, hotelarze.

Rejestracja i bilety: https://forumpromocjiturystycznej.pl/

Organizatorem jest: Redakcja portalu branżowego WaszaTurystyka.pl.

Współorganizatorem jest: Hydropolis Centrum Edukacji Ekologicznej

Złoty Partner: Wrocław Miasto Spotkań

Srebrny partner: MerlinX

Partnerzy: Chorwacka Wspólnota Turystyczna, Miasto Olsztyn

Honorowymi patronami wydarzenia jest: Ministerstwo Sportu i Turystyki, Polska Organizacja Turystyczna

Patronaty: Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego, Instytut ESG, Krakowska Izba Turystyki, Polska Izba Turystyki, AM Art Media Agencja PR, Pracodawcagodnyzaufania.pl, RaportCSR.pl

Touroperatorzy na fali po kryzysie? Debata na Forum Promocji Turystycznej we Wrocławiu