Martyna Śleszyńska nową dyrektorką hotelu MDM w Warszawie

fot. MDM

W branży jest od ponad 17 lat. Swoją karierę w hotelarstwie rozpoczęła w Londynie, a po powrocie do Polski związała się z Hotelami Warszawskimi „Syrena”. Szybko awansowała w strukturach firmy – od recepcji hotelu Polonia Palace, poprzez kierownika recepcji hoteli MDM i Metropol, aż po ponowne otwarcia obiektów po pandemii w roli dyrektora operacyjnego.

W grudniu 2023 roku Martyna ukończyła studia podyplomowe na Akademii L. Koźmińskiego na kierunku Akademia kompetencji menedżera. Prywatnie interesuje się architekturą wnętrz, a remonty i zmiany są jej pasją.

„W życiu stawiam na ludzi – otaczam się profesjonalistami, pełnymi energii i samodzielności. Dzięki temu udało nam się stworzyć zgrany zespół, w którym wszyscy się wspierają i biorą odpowiedzialność za wspólny sukces, za nasz sukces. Jest to bardzo istotne w obliczu zmian, jakie czekają nasz hotel w 2024 roku – przed nami duży remont, w wyniku którego powstanie nowa restauracja, recepcja oraz miejsce spotkań dla gości – mówi Martyna. Jesteśmy bardzo podekscytowani projektem przebudowy naszej antresoli, który nawiązuje do historii powstania hotelu MDM oraz jego lokalizacji przy Placu Konstytucji w Warszawie. Wierzymy, że ta modernizacja wpłynie na i tak już pozytywne opinie naszych gości, którymi chętnie dzielą się w internecie.”