Maciej Prędki nowym dyrektorem sprzedaży w Liberty International Tourism Group

Liberty International Tourism Group poinformowało o objęciu przez Macieja Prędkiego stanowiska dyrektora sprzedaży na rynek polski. W swojej nowej, rozszerzonej roli Maciej będzie głównym osobą kontaktową przy zapytaniach kierowanych do wszystkich biur Liberty na całym świecie.

Maciej Prędki z branżą turystyczną jest związany od dziesięciu lat. Realizował projekty dla narodowych organizacji turystycznych: Kenii oraz Dubaju. Jednocześnie prowadził kampanie marketingowe dla hoteli z Polski i zagranicy, linii lotniczych i firm związanych z segmentem MICE w polskim wydaniu magazynu Business Traveller.

Obecnie będzie do dyspozycji w przypadku zapytań typu outgoing z Polski. Pomoże w znalezieniu najodpowiedniejszej destynacji i skontaktuje osoby zainteresowane z właściwą osobą z jednym z biur. Lokalni eksperci dostarczą, zgodnie zapotrzebowaniem, każdy z produktów m.in. mogą to być programy szyte na miarę dla klienta MICE lub premium leisure, pakiety sportowe, chartery samolotowe, obsługa rejsów czy techniczne rozwiązania wirtualno-hybrydowe.