Maciej Nykiel, prezes Nekery będzie gościem X Forum Promocji Turystycznej

Maciej Nykiel, prezes Nekery/fot. archiwum Nekery

Już za dwa tygodnie, 6 kwietnia w Orientarium w Łodzi odbędzie się X Forum Promocji Turystycznej. Jednym z zaproszonych ekspertów będzie Maciej Nykiel, prezes biura podróży Nekera. Wystąpi z prezentację “Touroperatorów przygoda z polską ofertą. Od remedium na pandemię do stabilnego biznesu”.

Biuro Nekera już w 2020 roku rozpoczęło sprzedaż oferty polskiej. Byli jednym z pierwszych touroperatorów, którzy po zapowiedzi o otwarciu hoteli w maju wdrożyli do agencyjnej sprzedaży ofertę polskich hoteli, apartamentów, pensjonatów i domów wczasowych. Wtedy o takiej sprzedaży Polski jeszcze mało kto myślał. jak podkreślał w rozmowie z portalem WaszaTurystyka.pl, Maciej Nykiel: “Byliśmy też pierwszą firmą, która profesjonalnie obsłużyła teleinformatycznie realizację bonu turystycznego i wprowadziła go do systemów rezerwacyjnych.”

Jeszcze lepiej poszła sprzedaż oferty polskiej w 2021 roku. Już w maju była ona sprzedana praktycznie w 100 proc. W ubiegłym roku na podcaście portalu WaszaTurystyka.pl, Maciej Nykeil powiedział m.in.: “Uważam, że ignorowanie produktu polskiego jest błędem. On jest pomostem, który pozwala podtrzymać relację sprzedażową i emocjonalną z klientem. Gdy ten kontakt traci się na rok, możliwość odzyskania klienta jest potem dużo mniejsza.”

Podczas X Forum Promocji Turystycznej, prezes Nekery opowie, jak ofertę polską sprzedawało się na początku – w czasach pandemii i zamknięcia granic – a jak obecnie. Odpowie też na pytania, które pojawiały się wielokrotnie podczas debat na Forum Promocji Turystycznej: Czy sprzedaż oferty polskiej się opłaca? Jak dogadywać się z hotelarzami? Jak radzą sobie z ofertą polska agenci?

Forum odbędzie się 6 kwietnia w Orientarium w Łodzi.

Organizatorem jest redakcja portalu branżowego WaszaTurystyka.pl.

Współorganizatorami są: Łódzka Organizacja Turystyczna oraz Orientarium w ZOO w Łodzi.

Partnerami są: Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego, Miasto Olsztyn, Przedsiębiorstwo Państwowe „Porty Lotnicze”, Israel Government Tourist Office, Chorwacka Wspólnota Turystyczna.

Patronami są: Agencja Informacyjna, Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego, Krakowska Izba Turystyki, Polska Izba Turystyki, Polska Izba Turystyki Oddział Łódzki.

Program i rejestracja TUTAJ

Pojedynek: Katarzyna Czopor vs Piotr Dwurnik na X Forum Promocji Turystycznej