Lubelski hotel B&B laureatem konkursu Profit Hotel Awards 2022

fot. materiały prasowe

5 grudnia 2022 r. w Warszawie odbyło się XVI Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel 2022. Podczas wieczornej gali kończącej wydarzenie poznaliśmy zwycięzców corocznego konkursu Profit Hotel Awards 2022. W kategorii “hotel 1-2 gwiazdki” nagrodę odebrała sieć B&B Hotels.

Nagrody dla najlepszych obiektów hotelowych w 15 kategoriach wręczono już po raz dziesiąty. Laureatów wyłoniło konkursowe jury, w którym zasiedli prelegenci i paneliści XVI Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel. W kategorii “hotel 1-2 gwiazdki” zwyciężył otwarty w maju tego roku B&B Lublin Centrum.

“To niezwykła przyjemność otrzymać tak prestiżową nagrodę i to zaledwie pół roku od rynkowego debiutu. To nie tylko wyróżnienie, lecz także potwierdzenie, że jesteśmy miejscem noclegowym, w którym goście mogą liczyć na wysoki poziom obsługi i wynieść moc pozytywnych doświadczeń z pobytu” – mówi Patrycja Niedźwiecka, dyrektor hotelu B&B Lublin Centrum.

Podróżni mają tu do dyspozycji 130 pokoi, a także przestronne lobby, salę śniadaniową, kameralną salę spotkań oraz podziemny parking.

“Pobyt w hotelu umila naszym gościom nowoczesny design wnętrz, odwołujący się do lokalizacji obiektu, zgodny z aktualnym konceptem aranżacyjnym sieci B&B Hotels. Lokalne akcenty są widoczne w pokojach i w częściach wspólnych, których indywidualny wystrój jest inspirowany miejscową architekturą (łuki, podcienie) i kolorystyką pięknych, lubelskich kamienic (ochra, beże, zieleń)” – mówi Magdalena Fałczyńska, Product and Marketing Manager B&B Hotels Polska, która w imieniu sieci odebrała nagrodę dla hotelu B&B Lublin Centrum.

Wnętrza na parterze zaprojektowała pracownia Tremend, a autorką grafik, na podstawie których powstały fototapety w pokojach, jest Beata Chęcińska.

“Nagroda Profit Hotel Awards dla naszego lubelskiego obiektu to wspaniałe zwieńczenie 2022 roku. Każde takie wyróżnienie zawsze bardzo cieszy, jest źródłem satysfakcji i potwierdza że nasz produkt jest dobry, a nasze wybory są nagradzane” – mówi Beatrice Bouchet, Prezes Zarządu B&B Hotels Polska.

B&B Hotels otworzy nowy obiekt w Kielcach