B&B Hotels otworzy nowy obiekt w Kielcach

fot. materiały prasowe

Sieć B&B Hotels otworzyła w tym roku hotele w Lublinie oraz w Poznaniu i aktualnie jest obecna w dziesięciu polskich miastach. Oprócz wspomnianych miejscowości, podróżni mogą nocować w hotelach B&B Hotels w Toruniu, Warszawie, Wrocławiu, Katowicach, Łodzi, Krakowie, Nowym Targu i Rzeszowie. Wkrótce na tej liście pojawi się kolejna destynacja – Kielce.

To właśnie w stolicy województwa świętokrzyskiego, przy ulicy Warszawskiej zostanie otwarty kolejny hotel tej międzynarodowej sieci – B&B Kielce Centrum.

“Już od jakiegoś czasu poszukiwaliśmy możliwości otwarcia hotelu w Kielcach. To miasto będące jednym z największych w regionie organizatorem targów, wystaw biznesowych, konferencji i kongresów, ale również atrakcyjne turystycznie, co wiąże się z wysokim popytem na usługi noclegowe” – mówi Beatrice Bouchet, prezes zarządu B&B Hotels Polska.

Długoterminowa współpraca

B&B Kielce Centrum to czwarty po Nowym Targu, Rzeszowie i Poznaniu obiekt, który dołączy do polskiej rodziny B&B Hotels na zasadzie długoterminowego najmu nieruchomości. Umowa została podpisana ze spółką należącą do Aviato i Harvent Capital, a otwarcie nowego hotelu jest planowane w I kwartale 2023 roku.

Zanim jednak goście będą mogli w Kielcach skorzystać z oferty popularnej w Europie sieci, właściciel budynku przeprowadzi prace remontowe, dzięki którym wnętrza zyskają nowe oblicze i wpiszą się w aktualny koncept aranżacyjny hoteli B&B.

“Jesteśmy bardzo zadowoleni z podpisania nowej umowy najmu, dzięki której możemy zaistnieć w kolejnym polskim mieście. Świetnie położony hotel B&B Kielce Centrum z komfortowymi, klimatyzowanymi pokojami w korzystnej cenie, będzie atrakcyjną opcją dla podróżnych, bez względu na cel ich wizyty w Kielcach. Nie tylko zapewni gościom łatwy dostęp do każdego miejsca w mieście, lecz także będzie świetną bazą wypadową do zwiedzania jego pięknych okolic” – zaznacza Justyna Szwenger-Łukasiewicz, dyrektor ds. rozwoju B&B Hotels Polska.

Inwestycja w Kielcach to kolejny w tym roku krok międzynarodowej grupy hotelowej w kierunku zwiększenia swojej obecności na polskim rynku. Przypomnijmy, że w maju gości zaczął przyjmować B&B Lublin Centrum, a niespełna miesiąc później swoje podwoje otworzył B&B Poznań Old Town, będący największym dotąd obiektem sieci w naszym kraju.

Otwarcie nowego hotelu B&B Hotels Poznań Old Town