Łódź: wykorzystaj bon turystyczny u nas

fot. ŁOT

W Łodzi Polski Bon Turystyczny można zrealizować w łącznie ponad 100 obiektach noclegowych i imprezach turystycznych.

Wziąwszy pod uwagę oferty zaproponowane przez: obiekty noclegowe na terenie Łodzi, biura podróży posiadające Łódź w programach swoich imprez oraz biura podróży działające na terenie Łodzi, w bazie zarejestrowano łącznie ponad 100 podmiotów.
Łódzka Organizacja Turystyczna, w porozumieniu z Polską Organizacją Turystyczną, zebrała te wszystkie oferty na portalu www.lodz.travel (w zakładce Wykorzystaj Polski Bon Turystyczny w Łodzi). Użytkownik portalu może w bardzo wygodny sposób przeglądać wszystkie zgromadzone oferty, ponieważ na stronie uwzględniono zarówno nazwy marketingowe (sprzedażowe) obiektów, jak i nazwy rejestrowe przedsiębiorstw i organizacji, czyli takie, które znajdziemy w bazie POT.

Tomasz Koralewski, prezes zarządu Łódzkiej Organizacji Turystycznej, powiedział: “Praktycznie od razu po opublikowaniu przez POT i ZUS listy obiektów i biur przyjmujących bon turystyczny, podjęliśmy decyzję aby na portalu turystycznym www.lodz.travel na bieżąco pokazywać te produkty, które można zakupić w Łodzi. W komunikacji używamy nazw handlowych, aby ułatwić turystom korzystanie z oferty. Dzięki współpracy z Polską Organizacją Turystyczną i Miastem Łódź już za moment ruszymy z promocją tego działu wśród polskich turystów, zachęcając do wypadu turystycznego do Łodzi z wykorzystaniem wsparcia finansowego jakim jest bon turystyczny.”

Łódź gotowa na turystów biznesowych

Adam Gąsior

Redaktor naczelny portalu branżowego WaszaTurystyka.pl


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center