Leo Express wprowadza codzienne połączenia między Pragą a Krakowem

fot. materiały prasowe

Leo Express ogłosił zwiększenie liczby połączeń między Pragą a Krakowem o trzy dodatkowe trasy tygodniowo. Kursy z Pragi będą odbywać się w czwartki, piątki i niedziele, natomiast z Krakowa w poniedziałki, piątki i soboty.

Leo Express zwiększył liczbę połączeń kolejowych między Pragą a Krakowem o trzy tygodniowo. Nowa oferta umożliwi pasażerom podróżowanie codziennie na tej trasie, zapewniając częste połączenia kolejowe pomiędzy dwoma popularnymi miastami.

Od 1 czerwca pociągi zostaną uzupełnione przez komunikację autobusową, która we wszystkie pozostałe dni będzie kursować na trasie Ostrawa – Katowice – Kraków. W Ostrawie będzie można się przesiąść do pociągu do Pragi. Cena biletu autobusowego zaczyna się od 99 koron (około 18 zł). Pociągi będą kursowały również w czwartki, uzupełniając dotychczasowe połączenia kolejowe z Pragi o 15:00 w piątki i niedziele (w Krakowie o 21:47). Z powrotem pociągi odjadą z Krakowa o 6:05 w poniedziałki, piątki i soboty i dotrą do Pragi o 12:31.

Połączenia kolejowe do Polski od 1 czerwca zostaną uzupełnione o połączenia autobusowe. Leo Express będzie teraz jeździł do Polski codziennie. Autobusy będą odjeżdżać z Ostrawy-Svinov do Krakowa w poniedziałki, wtorki, środy i soboty o 18:35. Z powrotem wyruszą we wtorki, środy, czwartki i niedziele o 6:05.