Łatwa nauka jazdy na nartach w Austrii

W największym narciarskim regionie w Austrii – Ski amade, od ubiegłego sezonu gości mogą uczestniczyć programie nauki jazdy na nartach „Learn2Ski”.

Trwa on zaledwie trzy dni i oparty jest na metodzie motywacji rodem z USA. Tzw. metoda „Fish” powstała na targu rybnym Pike Place w Seattle. Istota tej metody jest następująca: gdy praca sprawia nam przyjemność i okazujemy to innym, motywujemy nie tyl¬ko siebie, ale również współpracowników i klientów. Sprzedawcy na targu rybnym okazywali swoją radość w ten sposób, że żartowali z kupującymi, przerzucali się rybami i traktowali swoich klientów szczególnie serdecznie i uważnie. Z kolei praca sprawiała sprzedawcom przyjemność, ponieważ mieli do niej dobre nastawienie i potrafili je skutecznie zamanifestować. Efekt: targ rybny jest obecnie jedną z najpopularniejszych atrakcji Seattle i znowu przynosi zyski.
Instruktorzy ze Ski amadé stosują tę metodę na swoich kursach narciarstwa dla dorosłych a Ski amadé gwarantuje, że metoda nauczania jest rzeczywiście skuteczna i po 3 dniach absol¬wenci kursu Learn2Ski będą w stanie pokonać niebieski stok. Jeżeli wbrew oczeki¬waniom ta sztuka komuś się jednak nie uda, taka osoba otrzymuje nie tylko zwrot ceny kursu, ale również kosztów wypożyczenia sprzętu narciarskiego i zakupu skipassu.
Trzydniowy kurs jazdy na nartach z gwarancją sukcesu i dobrej zabawy wraz z 4 noclegami, skipassem i wypożyczeniem sprzętu, w 3-gwiazdkowym pensjonacie ze śniadaniem można zarezerwować już od 393 euro.