Kolejna edycja konferencji “Turysta”

Zaproszenie do Poznania na 21 września

23 września w Poznaniu odbędzie się druga edycja ogólnopolskiej konferencji branżowej Turysta. W tym roku tematem przewodnim będzie jedna z najszybciej rozwijających się gałęzi turystyki – turystyka wiejska i agroturystyka.

Czego oczekuje współczesny turysta? Jak zostać zauważonym w sieci? Czy mój obiekt jest dostępny dla osób z niepełnosprawnościami?

Jak wykreować markę miejsca? W jaki sposób wydłużyć sezon turystyczny? Na te i inne pytania odpowiedzą eksperci podczas Konferencji Turysta 2021, organizowanej przez Wielkopolską Organizację Turystyczną.

Do udziału zaproszeni są wszyscy profesjonaliści branży turystycznej oraz osoby pracujące w sektorze agroturystyki i turystyki wiejskiej. Konferencja Turysta 2021 to spotkanie osób, dla których turystyka to nie tylko pasja, ale też sposób na biznes lub na rozwój swojego miasta i regionu.

W tym roku udział w konferencji Turysta 2021 jest bezpłatny. Niezbędna jest jednak rejestracja swojego udziału w wydarzeniu, której można dokonać poprzez platformę rezerwacyjną Evenea.

Konferencja Turysta 2021 jest realizowana w ramach projektu pn. “Współpraca i dobre praktyki szansą na rozwój obszarów wiejskich”, współfinansowanego ze środków Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich w ramach Pomocy Technicznej PROW 2014-2020 i stanowi również podsumowanie działań podejmowanych w trakcie trwania projektu.

Więcej informacji na: www.konferencjaturystyczna.pl