KLM pomaga wszystkim pasażerom

Linia lotnicza KLM oferuje pomoc wszystkim podróżnym na całym świecie – niezależnie od tego z jakiego lotniska wylatują, i jakiego wybrali w tym celu przewoźnika. Do końca tygodnia, specjalny zespół KLM #HappytoHelp będzie asystować podróżnym z całego świata za pośrednictwem kanałów social media (jak na przykład Twitter, Instagram, YouTube czy Facebook) 24 godziny na dobę.

Pokazowe centrum pomocy ulokowano w specjalnym szklanym pawilonie, który pojawił się w Schiphol Plaza na lotnisku w Amsterdamie.

Holenderska linia zaskoczyła wszystkich użyciem platform społecznościowych, nie ograniczając się jednak do wsparcia swoich pasażerów. Specjalnie powołany zespół do obsługi klientów #HappytoHelp dostępny całą dobę do 17 października, będzie starał się pomóc każdemu podróżnemu, bez wyjątku. Wszystkie zapytania i prośby będą rozpatrywane w sposób wnikliwy i indywidualny, tak aby pasażer otrzymał szybką i profesjonalną odpowiedź. Osoby korzystające z usług tego nietypowego biura, mogą się spodziewać odpowiedzi w formie informacji tekstowych, zdjęć na Instagramie czy filmików na YouTube. Specjalny projekt nie obejmuje wyłącznie wsparcia poprzez kanały social media, w tym tygodniu przeszkolony personel naziemny i załoga KLM w proaktywny sposób proponuje swoją pomoc napotkanym na lotniskach podróżnym. Najnowsza inicjatywa ma na celu budowanie pozytywnego wizerunku KLM. Dzięki tygodniowej akcji, linia zaprezentuje podróżnym na całym świecie, jak nieoceniona może być pomoc i zaangażowanie pracowników biura obsługi, którzy wsłuchują się w potrzeby podróżnych i jednocześnie, w miarę możliwości, starają rozwiązywać ich problemy.