KLM oferuje interaktywną mapę Covid-19

fot. archiwum KLM

Linie lotnicze KLM wychodzą naprzeciw trudnościom swoich klientów, oddając do ich dyspozycji nowe praktyczne narzędzie – interaktywną mapę pod nazwą „Covid-19 – gdzie mogę polecieć?” Dzięki niej, klienci mogą sprawdzić listę kierunków, dokąd podróż jest obecnie najłatwiejsza, wraz z obowiązującymi formalnościami wjazdowymi, w zależności posiadanego przez pasażera szczepienia oraz jego kraju wylotu.

Na mapie świata, z widoczną siatką połączeń KLM, zaznaczono kolorem aktualne wymogi wjazdowe do poszczególnych krajów. Interaktywna mapa prezentuje wyniki w zależności od tego, skąd podróżujemy oraz czy jesteśmy zaszczepieni na Covid-19. Dzięki narzędziu, klienci KLM otrzymują listę kierunków, dokąd podróż jest obecnie najłatwiejsza, a ponadto mogą wygodnie sprawdzić aktualne formalności wjazdowe do poszczególnych krajów.

Jak to działa?

Z narzędzia można skorzystać na stronie KLM TUTAJ.

Po lewej stronie należy wpisać miasto, w którym będziemy zaczynali podróż oraz zaznaczyć status dotyczący szczepienia. Można też zastosować filtr, wybierając np. tylko kraje z minimalnymi wymogami wjazdowymi.

Rezultaty wyszukiwania pojawią się w postaci listy miast oraz graficznej prezentacji na mapie. W krajach zaznaczonych na zielono, restrykcje są niskie lub średnie, żółty kolor oznacza wymóg kwarantanny, a różowy – brak możliwości wjazdu.

Po wybraniu konkretnego miasta, użytkownik jest przekierowywany do strony TravelDoc, gdzie może zapoznać się ze szczegółowymi i kompletnymi informacjami na temat podróży do tego kraju. Interaktywna mapa prezentuje dodatkowo aktualną cenę przelotu do wybranej destynacji.

Ceramiczne upominki na 102. urodziny KLM