Klienci Itaki zarezerwują konkretne miejsca w samolocie. Na początek popularne kierunki wakacyjne

fot. Photo by Eduardo Velazco Guart / Unsplash

Itaka wprowadza nową usługę, która pozwoli klientom na wygodniejszy i bardziej komfortowy przelot. Dzięki możliwości rezerwacji ulubionych miejsc w samolocie, pasażerowie unikną losowego przydziału podczas odprawy check-in na lotnisku. Usługa jest już dostępna dla rejsów do kilku krajów, a w kolejnych tygodniach będzie sukcesywnie rozszerzana.

Itaka wprowadza nową usługę dla swoich klientów – rezerwację ulubionych miejsc w samolocie z wyprzedzeniem. Wielu klientów ma swoje preferencje dotyczące wyboru miejsca, które nie zawsze mogą być spełnione podczas odprawy check-in na lotnisku. Dzięki nowej usłudze, klienci Itaki mają teraz możliwość rezerwacji ulubionych miejsc bez oczekiwania na losowe przydzielenie w dniu wylotu. Usługa jest obecnie dostępna na rejsach do popularnych kierunków, takich jak: Turcja, Bułgaria, Grecja, Egipt, Portugalia, Hiszpania, Czarnogóra, Włochy i Tunezja. Rezerwacja możliwa jest za opłatą wynoszącą od 25 zł, w zależności od przewoźnika i trasy przelotu oraz dotyczy lotów realizowanych do 31 maja 2023 r.

Lista tras, na których usługa będzie dostępna, jest sukcesywnie powiększana. W połowie maja usługa zostanie rozszerzona na wyloty czerwcowe, a następnie na kolejne miesiące, włączając w to również kierunki egzotyczne, takie jak Madagaskar, Malediwy, Sri Lanka, Tajlandia, Dominikana i Brazylia.