Karta My Emirates Pass da zniżki od stycznia do końca marca

Linie lotnicze Emirates przywracają sezonową kartę My Emirates Pass, której posiadacze otrzymują pakiet zniżek i promocji w ponad 500 lokalizacjach na terenie Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Można z niej skorzystać podróżując do Dubaju w okresie od 1 stycznia do 31 marca 2019 r.

My Emirates Pass działa w partnerskich punktach handlowo-usługowych i centrach rekreacyjnych, aby skorzystać z oferty zniżkowej należy okazać kartę pokładową i ważny dowód tożsamości.

Na klientów czekają promocje w sklepach i ośrodkach rekreacyjnych – m.in. do 30 proc. zniżki na zabiegi spa, do 50 proc. zniżki na rekreację na świeżym powietrzu, np. sporty wodne czy wstęp na czynne nocą pola golfowe, do 50 proc. zniżki w wykwintnych restauracjach oraz do 30 proc. zniżki w popularnych sklepach.

„Z radością ogłaszamy powrót oferty Emirates Pass, która zachęci podróżujących do zwiedzenia wszystkich zakątków Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Osoby przyjeżdzające tu zarówno na chwilę, jak i na dłuższy pobyt mają teraz doskonałą okazję poznać miasto, korzystając z wyjątkowych promocji w najlepszych lokalizacjach. Wśród atrakcyjnych zniżek w ponad 500 lokalizacjach każdy znajdzie coś dla siebie” – powiedział Mohammad Al Hashimi, wiceprezes Emirates.

Linie Emirates wykonują loty do ponad 150 kierunków w 85 krajach na 6 kontynentach z wygodną przesiadką w Dubaju. We wszystkich klasach na pasażerów czeka ponad 3,5 tys. kanałów w systemie rozrywki pokładowej ice, bezpłatny pakiet Wi-Fi do 20MB i posiłki inspirowane kuchnią regionalną przygotowywane przez uznanych kucharzy.