Karta Dużej Rodziny da zniżkę w hotelach PHH przy bezpośredniej rezerwacji

Rodziny z dziećmi posiadające Kartę Dużej Rodziny (KDR) mogą uzyskać 15 proc. zniżki na noclegi i gastronomię w hotelach i obiektach grupy PHH. Oferty obiektów honorujących KDR znajdują się na stronie rezerwacyjnej holdingu. Zniżka działa tylko przy rezerwacji przez kanały własne sprzedaży hoteli PHH.

“Przypominamy, że we wszystkich naszych hotelach i obiektach posiadacze Karty Dużej Rodziny uzyskają 15 proc. zniżki na noclegi i gastronomię. Szczególnie w okresie wakacyjnym, zachęcamy wszystkie rodziny, posiadające KDR do wypoczywania w naszych hotelach, gdzie honorowana jest karta. Cieszymy się, że jesteśmy Partnerem tego programu i w ten sposób rodzice trojga lub więcej dzieci mogą korzystać ze specjalnych zniżek w naszych obiektach nad morzem, w górach, a także w innych turystycznych lokalizacjach” – podkreśla Magdalena Szefernaker, dyrektor ds. komunikacji i PR Polskiego Holdingu Hotelowego.

Zniżki obowiązują wyłącznie w przypadku dokonania rezerwacji poprzez bezpośrednie kanały obiektu, czyli telefonicznie lub mailowo. Możliwa jest również rezerwacja na miejscu. Nie obejmują rezerwacji dokonanych za pośrednictwem innych podmiotów lub stron internetowych pośredników oraz nie łączą się z innymi promocjami. Zniżki zostaną naliczone przy meldowaniu po okazaniu Karty Dużej Rodziny. Informacje o obiektach Grupy PHH, w których obowiązuje Karta Dużej Rodziny można znaleźć na stronie www.wPolsceNajlepiej.pl.

Marzena Markowska

Redaktorka Naczelna portalu WaszaTurystyka.pl


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center