Kamil Kurak dyrektorem ETI w Polsce

AG

Kamil Kurak, do niedawna właściciel biura Travel Expert został w ubiegłym tygodniu dyrektorem Express Travel International (ETI), czołowego touroperatora niemieckego na rynku egipskim.

Wejście ETI na rynek zapowiadaliśmy w listopadzie 2016 roku (czytaj TUTAJ). Właścicielem biura jest Właścicielem firmy jest sieć hotelowa Red Sea Hotels, która dysponuje 22 tysiącami łóżek hotelowych. Jej dyrektor mówił w rozmowie z przedstawicielem portalu waszaTurystyka.pl, m.in.: “Kończymy formalności związane z otwarciem biura w Polsce. Będzie Szukaliśmy miejsca na biuro w kilku miastach, ale najlepsza lokalizacja jest Warszawa.”

Główna siedziba firmy w naszym kraju jest rzeczywiście w Warszawie, przy Rondzie ONZ 1.

Kamil Kurak, w rozmowie z portalem WaszaTurystyka.pl powiedział: “Trwają rozmowy z agentami, rozpoczęliśmy od największych graczy na rynku. Sądzę, że nasza oferta już niedługo znajdzie się w ofercie multiagentów (m..in. Travelplanet.pl), ale i większości agentów w Polsce. W tym roku chcemy sprzedawać tylko ofertę egipską. Egipt znowu wraca do łask polskich turystów a ETI ma własne hotele w najważniejszych kurortach nad Morzem Czerwonym, swoje statki pływające po Nilu. Produkt egipski jest od A do Z w naszych rękach i klienci z innych krajów bardzo to cenią. W Polsce chcemy przypomnieć zwłaszcza, tak modne jeszcze przed kilku laty, rejsy po Nilu. ETI posiada własne 4* i 5* statki wycieczkowe. W przyszłym sezonie rozszerzymy naszą ofertę o Hiszpanię i Grecję.
Strina internetowa z ofertą ruszy mniej więcej za miesiąc. Katalog drukowany chcemy wydać przed najbliższym sezonem zimowym. Sprzedaż tegorocznej oferty ruszy w kwietniu. Rozmawiamy z liniami lotniczymi. Naszym głównym partnerem będzie Air Cairo, ale będziemy też prawdopodobnie latać z Enter Air. Ten sezon traktujemy trochę zwiadowczo, jednak w ciągu trzech lat planuję, że znajdziemy się w pierwszej trójce touroperatorów sprzedających ofertę egipską w Polsce.”