Już za miesiąc baza Ryanair’a w Modlinie

Z tej okazji linia lotnicza ogłosiła wyprzedaż tanich biletów na loty krajowe (od 28 października już dwa razy dziennie: rano i wieczorem). Tanie loty muszą zostać zarezerwowane na stronie www.ryanair.com do poniedziałku (29 września 2014), przed północą.

Klaudia Kałążna z linii lotniczej Ryanair powiedziała: „Ryanair, serdecznie gratuluje Mistrzom Świata – wspaniałym polskim siatkarzom, którzy zwyciężyli w XVIII Mistrzostwach Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn. Z tej okazji, każdemu z siatkarzy polskiej reprezentacji chcielibyśmy podarować darmowe bilety na loty krajowe z Ryanairem.
Już niedługo nasza obecność w Modlinie jeszcze bardziej wzrośnie, jako że dokładnie za miesiąc, 23 października 2014, otwieramy tutaj naszą bazę i uruchamiamy nowe połączenia na zimę, m.in. na Wyspy Kanaryjskie. W sezonie letnim w 2015 roku., również oferujemy nowe atrakcyjne kierunki, w tym Lizbonę i Ateny (razem: 32 kierunki z Warszawy/Modlin latem 2015r.).

Już od 28 października 2014 nasi klienci będą mogli korzystać z dogodnych połączeń krajowych na trasach: Warszawa/Modlin – Gdańsk oraz Warszawa/Modlin – Wrocław, aż dwa razy dziennie: będzie można wylecieć rano i wrócić tego samego dnia wieczorem. Biorąc pod uwagę bardzo dobry rozkład połączeń, wyjątkowo niską cenę i krótki czas podróży (poniżej godziny), oferta ta jest idealnym rozwiązaniem dla osób podróżujących w celach biznesowych, turystycznych, czy rodzinnych.

Nasi pasażerowie już dokonali wyboru: latają z nami ze względu na najniższe ceny, największy wybór połączeń, największą punktualność i coraz lepszą obsługę klienta. Obecnie mogą rezerwować bilety na naszej nowej stronie internetowej i korzystać z nowej aplikacji mobilnej. Biorąc pod uwagę inne dotychczasowe zmiany, takie jak możliwość wniesienia na pokład drugiej, mniejszej torby podręcznej, numerowane miejsca oraz pakiety usług dla biznesu i dla rodzin, nie dziwi stały wzrost zainteresowania ze strony różnych grup klientów.”