Już na początku marca 14.edycja Międzynarodowych Targów Turystyki i czasu wolnego we Wrocławiu

fot. archiwum MIędzynarodowych Targów Turystyki i czasu wolnego

W dniach 3-5 marca we Wrocławiu odbędzie się kolejna, 14. już edycja Międzynarodowych Targów Turystyki i czasu wolnego we Wrocławiu. Na terenie Tarczyński Arena Wrocław zgromadzą się wystawcy z Polski i ze świata, wiele lokalnych atrakcji oraz takie miejsca, o istnieniu których jeszcze mało kto słyszał.

Prócz stoisk wystawców, gospodarze zaprezentują wiele atrakcji dodatkowych. Festiwal Podróżników „Swoją drogą” to już stały i kluczowy punkt programu, Swoją obecność potwierdziło już 16 podróżników, a to nie koniec. Oczywiście wśród nich zobaczymy gości specjalnych. Festiwal Kulinarny to gotowanie na żywo – każdego dnia zaprezentowana będzie inna kuchnia.

Oprócz nowych inspiracji i wiedzy, materiałów i broszur turystycznych, wielu rozmów – organizatorzy wraz z partnerami zapewnią wiele wejściówek, nagród, gadżetów. Wśród nich wyjazdy weekendowe i nagroda główna – to na razie zostanie niespodzianką.

W targowy piątek przedstawiciele sektora turystycznego wezmą udział w warsztatach i spotkaniach branżowych, ogłoszeni zostaną również laureaci nagrody branżowej – Kryształy Turystyki.

Szczegóły będą publikowane na facebooku i instagramie:

https://www.facebook.com/mttwroclaw
https://www.instagram.com/mtt.wroclaw

Współorganizatorem targów jest Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego.

Patronem medialnym jest portal WaszaTurystyka.pl