Joanna Rafa PR managerem w Ecco Holiday i Ecco Travel

Joanna Rafa

Joanna Rafa zwiększa zakres swoich obowiązków o zadania PR managera w Ecco Holiday oraz Ecco Travel. Będzie odpowiedzialna za relację między agentami a touroperatorem oraz współpracę w zakresie marketingu z organizacjami turystycznymi.

Joanna jest product managerem z wieloletnim doświadczeniem – w firmie od 13 lat – specjalizuje się w Grecji oraz Wyspach Kanaryjskich. Uczestniczyła w licznych konferencjach branżowych oraz eventach. W zeszłym roku w ramach spotkań z agentami prezentowała nowości w ofercie oraz informowała o pakietowaniu dynamicznym.

Teraz na stanowisku product i PR managera poza standardową pracą w zakresie produktu i dbaniem o relacje między agentami będzie koordynować współpracę z organizacjami turystycznymi w celu zwiększenia promocji marki i kierunków w ofercie touroperatora.

“Praca  w turystyce sprawia mi wiele przyjemności i ciągle poszukuję nowych wyzwań. Cieszy mnie fakt objęcia stanowiska PR managera i nowe obowiązki – oczywiście nadal pozostaję product managerem, moja miłość do Grecji i Wysp Kanaryjskich pozostaje bez zmian” – mówi Joanna Rafa.

“Szeroka oferta Ecco Holiday i Ecco Travel daje wiele możliwości na współpracę w branży. Dużo uwagi wymaga również podtrzymanie dobrych relacji z naszymi agentami – to będzie moje główne zadanie. Połączenie sił z naszym działem marketingu zaowocuje na pewno w bardzo ciekawe projekty. Uważam, że moje wieloletnie doświadczenie na stanowisku product managera będzie bardzo pomocne w nawiązywaniu kontaktów. Obecnie pracujemy nad nową formą spotkań z naszymi agentami, ale o tym już niedługo” – dodaje.

Ecco Holiday zaprezentował nowe logotypy swoich marek

Weronika Szabelewska

Zastępczyni Redaktorki Naczelnej


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center