Ecco Holiday wznawia wycieczki do Chin

fot. 五玄土 oriento /unsplash

Ecco Travel odnotowuje wysoką sprzedaż dzięki swoim programom objazdowym do Chin. Pomimo przerwy w dostępności kierunku, zainteresowanie podróżami do tego kraju ponownie wzrosło. Już teraz można planować wyjazdy na wycieczki z datami wylotów na przyszły rok.

Programy objazdowe do Chin, realizowane przez Ecco Travel, ponownie są dostępne w sprzedaży. Obecnie pod marką Ecco Travel dostępny jest wybór zróżnicowanych programów, pozwalających na poznanie różnych regionów Chin, łącznie z Tybetem.

„Mimo przerwy w dostępności tego kierunku, wielu klientów regularnie przesyłało do nas zapytania dotyczące wyjazdów do Chin. Kiedy stało się jasne, że możemy planować terminy wylotów, miejsca zaczęły się wypełniać błyskawicznie. To niezwykle ciekawy kierunek, często będący wstępem do przygody z egzotyką” – mówi Karolina Warzybok, prezeska zarządu Ecco Holiday.

Ecco Travel wprowadza nowe terminy wylotów w związku z dużym zainteresowaniem wyjazdów do Państwa Środka. Potwierdzone terminy sięgają połowy przyszłego roku. Przeloty realizowane są głównie przez linie Emirates i LOT, Air China i Lufthansę. Zakwaterowanie realizowane jest w czterogwiazdkowych hotelach. Chińska oferta Ecco Travel obejmuje wszystkie regiony kraju, łącząc je lub oferując pobyt w wybranej jego części.

Joanna Rafa PR managerem w Ecco Holiday i Ecco Travel