Jet2.com z nowym połączeniem z Krakowa do East Midlands na sezon zimowy 2023/24

Jet2.com ogłosiło, że od 9 listopada 2023 r. w sezonie zimowym 2023/24 wprowadzi połączenie lotnicze z Krakowa do East Midlands. Nowe połączenie z lotniska w Krakowie do Wielkiej Brytanii będzie realizowane dwa razy w tygodniu, w czwartki i niedziele.

Od 9 listopada 2023 r. w sezonie zimowym 2023/24 Jet2.com będzie oferować połączenie lotnicze z Krakowa do East Midlands. Loty będą realizowane dwa razy w tygodniu w czwartki i niedziele, co umożliwi polskim turystom zwiedzenie historycznych miejsc w środkowo-wschodniej Anglii.

„Otwarcie połączenia Jet2.com do East Midlands to szansa dla polskich turystów na odkrycie wspaniałych, historycznych miejsc środkowo wschodniej Anglii. Nottingham to niezwykle klimatyczne miasto, do którego przybył król Ryszard Lwie Serce. Zamek Nottingham i Teatr Królewski, a także legenda słynnego Robin Hooda przyciągają turystów z całego świata. Jestem pewien, że Kraków i Małopolska również będą niezwykle atrakcyjne dla przybywających z tej części Wielkiej Brytanii,  co znacznie wzmocni potencjał gospodarczy między naszymi regionami” – powiedział Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport.

„Jak zawsze chcemy dać klientom i niezależnym biurom podróży to, czego oczekują, dlatego uruchomiliśmy nowy program City Breaks z lotniska East Midlands na zimę 23/24. Dzięki sprzedaży lotów i wycieczek do Krakowa przez cały sezon zimowy, klienci i niezależne biura podróży mają duży wybór i elastyczność, jeśli chodzi o zwiedzanie tego fascynującego miasta. Jako największy brytyjski operator wycieczek miejskich w Europie, wiemy, że ten nowy program City Breaks z lotniska East Midlands będzie niezwykle popularny” – dodał Steve Heapy, dyrektor generalny Jet2.com i Jet2holidays.