Jest już wakacyjny rozkład połączeń Polonusa

Narodowy przewoźnik autokarowy Polonus otworzył dziś wakacyjny kalendarz połączeń. Popularne kierunki letnich wyjazdów dostępne są w cenach zaczynających się już od 15 zł. Bilety na podróże od 22 czerwca do 1 września dostępne są na stronie www.pkspolonus.pl.

Na trasie wakacyjnych linii Polonusa znajdą się najpopularniejsze w sezonie letnim nadmorskie i mazurskie miejscowości: Krynica Morska, Gdańsk, Łeba, Dębki, Karwia, Jastrzębia Góra, Władysławowo, Kąty Rybackie, Mielno, Mikołajki, Mrągowo, Ruciane Nida czy Giżycko.

Bilety dostępne są w sprzedaży internetowej już od 15 zł.

„Właśnie nadszedł najbardziej wyczekiwany moment w roku. Już teraz można kupić bilety w niezwykle atrakcyjnych cenach zaczynających się od 15 zł na sezonowe połączenia Polonus. Zachęcamy do korzystania z naszych nowoczesnych, klimatyzowanych autokarów, które gwarantują komfortową i bezpieczną podróż” – mówi Piotr Pogonowski, Dyrektor Zarządzający Polonus.

Polonus do obsługi swoich wakacyjnych połączenia przeznacza autokary marki Scania, wyposażone w klimatyzację, wygodne, rozkładane fotele czy gniazdka 230V. Pasażerowie Polonusa mogą też korzystać podczas podróży z bezpłatnego bezprzewodowego internetu oraz usługi geolokalizacji. Liczba biletów promocyjnych jest ograniczona i obowiązuje w wybrane dni.