Jan Herget, dyrektor zarządzający Czech Tourism gościem X Forum Promocji Turystycznej

Jan Herget/fot. archiwum Czech Tourism

W najbliższą środę w Orientarium w Łodzi, odbędzie się X Forum Promocji Turystycznej organizowane przez redakcje portalu WaszaTurystyka.pl. Jednym z zaproszonych gości jest Jan Herget, dyrektor zarządzający Czech Tourism.

W okresie od września 2012 do czerwca 2016 pełnił funkcję dyrektora przedstawicielstwa zagranicznego CzechTourism oraz działu online. W agencji CzechTourism, Jan Herget pełnił również funkcję dyrektora Instytutu Turystyki Republiki Czeskiej, a jego główne obowiązki leżały w obszarze badań marketingowych; był także dyrektorem przedstawicielstwa zagranicznego CzechTourism na obszar Beneluksu.

Od 2006 roku jest wykładowcą na swojej macierzystej uczelni Akademii Ekonomicznej, na Katedrze Turystyki, gdzie wykłada przedmiot związany z marketingiem i zarządzaniem destynacją. Jako profesor wizytujący Jan Herget wykładał na uniwersytecie w North Colorado w USA, na uniwersytecie w Lathi w Finlandii lub na uniwersytecie w Steyr w Austrii.

Na X Forum Promocji Turystycznej, Jan Herget weźmie udział w debacie: „Jak narodowe organizacje turystyczne promują się w Polsce?”. Wezmą w niej udział także: Vaclav Mika, prezes Slovakia Travel, Mariela Modeva, Wiceminister Turystyki Bułgarii, Savvas Perdios, Wiceminister Turystyki Republiki Cypryjskiej, Andrzej Gut-Mostowy, Wiceminister w Ministerstwie Sportu i Turystyki w Polsce).

Forum odbędzie się 6 kwietnia w Orientarium w Łodzi.

Organizatorem jest redakcja portalu branżowego WaszaTurystyka.pl.

Współorganizatorami są: Łódzka Organizacja Turystyczna oraz Orientarium w ZOO w Łodzi.

Partnerami są: Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego, Miasto Olsztyn, Przedsiębiorstwo Państwowe „Porty Lotnicze”, Israel Government Tourist Office, Chorwacka Wspólnota Turystyczna, Polska Organizacja Turystyczna, Gromada.

Patronami są: Agencja Informacyjna, Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego, Krakowska Izba Turystyki, Polska Izba Turystyki, Polska Izba Turystyki Oddział Łódzki. Muzeum Wódki Polskiej. Małokaprpacki Szlak Wina i MerlinX.

Honorowymi patronami są: Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polska Organizacja Turystyczna.

Program i rejestracja TUTAJ

Wiceminister turystyki Bułgarii będzie gościem X Forum Promocji Turystycznej