Jak naprawić zarządzanie promocją?

archiwum prywatne

Ile wiemy o tym, na czym polega system zarządzania promocją turystyczną? Jakich reform oczekuje środowisko? I jak wyglądają propozycje zmian, opracowane przez Wojciecha Fedyka, który kierował POT w 2016 roku?

Odpowiedzi na te i inne pytania padną podczas III Forum Promocji Turystycznej, które odbędzie się już 19 kwietnia we Wrocławiu. Będziemy mieli okazję wysłuchać m.in. prezentacji Wojciecha Fedyka, który zapowiada, że część jego prelekcji poświęcona będzie „autorefleksji dotyczącej stanu wiedzy interesariuszy o systemie oraz o zakresie ich oczekiwań co do charakteru zmiany systemu, czy też zakresu zmian systemowych”.

Ponadto Wojciech Fedyk podejmie autorską próbę wskazania kluczowych 21 potrzeb systemu zarządzania promocją turystyki w Polsce. Ich pogłębienie i spełnienie może być podstawą do stworzenia „skutecznej i efektywnej ewolucji lub rewolucji systemu”.

Jak będą brzmiały „tezy Fedyka”? Czy przybicie ich na drzwiach „Oxford Tower” na Chałubińskiego 8 wywoła pożądaną rewolucję? Przekonamy się już za dwa tygodnie podczas III Forum Promocji Turystycznej.

Na III Forum Promocji Turystycznej zapraszamy 19 kwietnia do Wrocławia, do hotelu Novotel Wrocław Centrum. Wydarzenie to będzie jak zwykle poświęcone różnym aspektom promocji turystycznej. Trzecia edycja odbywać się będzie pod hasłem „Napiszmy razem ustawę o Polskiej Organizacji Turystycznej”.

Partnerem forum jest Miasto Wrocław, wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym Prezydenta Wrocławia i patronatem Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu oraz Polskiej Izby Turystyki i Hotel Novotel.

Zarejestruj się już dziś! Formularz rejestracji, informacje i program forum znajdziesz tutaj.