Itaka rusza z nowym projektem videocastów

fot. Element5 Digital /unsplash

Itaka rozszerza swoje działania promocyjne, aby w nowy sposób dotrzeć do klientów. Już dzisiaj startuje innowacyjny projekt o nazwie „Itaka podróżuje i inspiruje”, który ma dostarczyć wiedzę, inspiracje i zachęcić do podróży w zupełnie nowej formie. Projekt video i podcastów Itaki ma stać się jedną z największych baz wiedzy o podróżowaniu w polskim internecie.

Nowy projekt video Itaki o nazwie „Itaka podróżuje i inspiruje,” będzie skierowany nie tylko do klientów Itaki, ale też do wszystkich użytkowników internetu.

„Itaka konsekwentnie dąży do wprowadzania innowacji, które inspirują i przekształcają sposób komunikacji. Zmiana komunikacji na video to kamień milowy w rozwoju firmy, który jest odpowiedzią na potrzeby użytkowników internetu, w tym również naszych klientów” – komentuje Piotr Henicz, wiceprezes Itaka Holdings.

Itaka wprowadza komunikację w postaci video w zaawansowanej i niespotykanej dotąd formie. Jednym z elementów projektu jest nowoczesne i profesjonalne studio nagrań, które zapewnia optymalne warunki do nagrywania wysokiej jakości treści audiowizualnych. W projekcie uczestniczą głównie pracownicy Itaki, którzy zostali wybrani w wyniku przeprowadzonego wewnętrznie castingu na Twarze Itaki.

„Pierwszy materiał jest już dostępny w popularnych aplikacjach podcastowych takich jak: Spotify, Apple Podcasts, YouTube i Google Podcasts. W początkowej fazie projektu nowe odcinki będą udostępniane raz na dwa tygodnie” – dodaje Monika Radomska, social media & brand manager w Itace.

Itaka ubezpieczy klientów od niepogody. Rekompensata za każdy deszczowy dzień wakacji

Weronika Szabelewska

Zastępczyni Redaktorki Naczelnej


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center