II Forum Promocji Turystycznej już za 9 tygodni

Druga edycja Forum Promocji Turystycznej organizowanego przez redakcję portalu WaszaTurystyka.pl odbędzie się 9 listopada w hotelu Polonia w Warszawie. Imprezę patronatem objęło Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polska Organizacja Turystyczna.

Dariusz Rogowski, podsekretarz stanu w MSiT odpowiedzialny za turystykę, napisał m.in.: „II Forum Promocji Turystycznej, objęte honorowym patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki, to dobra okazja do wymiany wiedzy oraz dyskusji z udziałem ekspertów i praktyków. Tworzenie przestrzeni do dialogu całego środowiska i wytworzenie stałych mechanizmów, służących wymianie doświadczeń na rzecz budowania silnej turystyki oraz poszukiwania coraz lepszych rozwiązań dotyczących promocji Polski za granicą to jeden z naszych priorytetów…”

Partnerami tegorocznej edycji Forum są: Cypryjska Organizacja Turystyczna, Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego, Mazowiecka Regionalna Organizacja Turystyczna, Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna, Śląska Organizacja Turystyczna, Visitwrocław.eu, Magazyn Turystyczny Wasze Podróże.

Rejestracja na Forum: https://forumpromocjiturystycznej.evenea.pl/