Hydropolis współorganizatorem XII Forum Promocji Turystycznej

Już 19 kwietnia po raz kolejny spotkamy się we Wrocławiu w Centrum Edukacji Ekologicznej „Hydropolis”, będącym wieloletnim współorganizatorem Forum. Hydropolis od wielu edycji nie tylko wpisuje się w koncepcję wydarzenia, ale też podziela wartości redakcji Waszej Turystyki oraz swoimi działaniami wpisuje się również w tematykę XII Forum Promocji Turystycznej.

Po dwóch edycjach Forum Promocji Turystycznej organizowanych w łódzkim Orientarium oraz w terminalu Lotniska Warszawa-Radom, wracamy do Hydropolis. Obiekcie zlokalizowanym we Wrocławiu w zabytkowym, XIX-wiecznym neogotyckim podziemnym zbiorniku wody czystej należącym do zabytków architektury wodociągowej.

Centrum wiedzy o wodzie jest ośrodkiem łączącym walory edukacyjne z nowoczesną formą wystawienniczą. Miejsce, w którym technologie multimedialne łączą się z wiernymi replikami i modelami oraz informacjami dostępnymi na ekranach dotykowych mające na celu ukazać wodę z różnych perspektyw.

Atrakcyjność tego miejsca potwierdza również lista zdobytych nagród i wyróżnień. W trakcie swojej działalności obiekt doceniony został już wieloma nagrodami – w tym m.in. Cud Polski National Geographic 2016, Najlepszy Produkt Turystyczny Dolnego Śląska 2018 czy Złoty Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej z 2021 roku.

fot. archiwum Hydropolis

Warto przypomnieć, że podczas IX Forum Promocji Turystycznej, które odbyło się w Hydropolis we Wrocławiu jesienią 2021, ogłoszono Rok Kobiet w turystyce. Pomysłodawczynią Roku Kobiet w turystyce i warsztatów była Wiola Samborska, dyrektorka Centrum Edukacji Ekologicznej we Wrocławiu Hydropolis.

fot. archiwum Hydropolis

Forum odbędzie się 19 kwietnia w Hydropolis we Wrocławiu.

Organizatorem jest redakcja portalu branżowego WaszaTurystyka.pl.

Współorganizatorem jest: CEE Hydropolis

Złoty Partner: Wrocław Miasto Spotkań

Srebrny partner: MerlinX

Partnerzy: Chorwacka Wspólnota Turystyczna, Miasto Olsztyn

Honorowymi patronami wydarzenia jest: Ministerstwo Sportu i Turystyki, Polska Organizacja Turystyczna

Patronaty: Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego, Instytut ESG, Krakowska Izba Turystyki, Polska Izba Turystyki, AM Art Media Agencja PR, Pracodawcagodnyzaufania.pl, RaportCSR.pl

Rejestracja i bilety: TUTAJ

Touroperatorzy na fali po kryzysie? Debata na Forum Promocji Turystycznej we Wrocławiu