Hotele Campanile otwierają strefy kibica

fot. materiały prasowe

Igrzyska trwają w najlepsze, a na dodatek wróciła piłkarska Liga Mistrzów. Hotele Campanile w dziewięciu miastach w Polsce przygotowały z tej okazji atrakcje dla miłośników sportowych emocji.

W sport zonach na kibiców będą czekały transmisje najważniejszych wydarzeń, menu z tematycznymi przekąskami, a od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych – orzeźwiająca napoje w atrakcyjnych cenach.

Hotele Campanile z okazji ważnych wydarzeń sportowych od lat organizują strefy kibica, które zaskarbiły sobie sympatię nie tylko hotelowych gości, ale także okolicznych mieszkańców. Sport zony działają w Bydgoszczy, Krakowie, Lublinie, Szczecinie, Warszawie i Wrocławiu. Poza optymalną dla wygodnego śledzenia zawodów sportowych aranżacją przestrzeni Campanile zadbało również o menu kibicowskich przekąsek i napojów.

Sport zony to dla nas świetna okazja do włączenia się w życie lokalnych społeczności. Nic bowiem nie łączy tak, jak podziwianie wyczynów najlepszych atletek i atletów z całego świata. Z radością zapraszamy naszych gości hotelowych i mieszkańców okolicy do wspólnego przeżywania sportowych emocji! Nasi szefowie kuchni jak zwykle stanęli na wysokości zadania. W tym sezonie serwujemy klasycznego hat tricka, czyli wybór trzech rzemieślniczych burgerów w zestawie z frytkami i orzeźwiającym napojem – mówi Danuta Marcinkowska, PR & Marketing Coordinator, Louvre Hotels Group.

Na wszystkich, którzy wybiorą się do Campanile po pracy, by spędzić popołudnie w towarzystwie przyjaciół, czeka specjalna karta Happy Hours z wyborem autorskich koktajli. Promocja będzie obowiązywać do końca marca.

Dwudzieste urodziny hotelu Campanile Kraków