Dwudzieste urodziny hotelu Campanile Kraków

fot. archiwum Hotelu Campanile Kraków

W lipcu Campanile Kraków obchodził jubileusz dwudziestolecia. Z tej okazji załoga hotelowa wyruszyła w miasto, by w samym sercu miasta podzielić się z mieszkańcami i turystami smakiem wyjątkowych chwil.

Campanile narodziło się we Francji w 1976 roku.

Nad Wisłę marka Campanile zawitała w 1999 roku. Jej pierwszy obiekt w Polsce powstał w Katowicach. Już dwa lata później gości powitał świętujący w tym roku dwudzieste urodziny Campanile Kraków. Trzygwiazdkowy hotel dzieli tylko kilka kroków od Rynku Głównego i innych wielkich atrakcji Krakowa. Na gości czeka tu 106 przestronnych pokoi, lobby bar oraz restauracja. Przez ostatnie 20 lat Campanile Kraków trwale wpisał się w pejzaż Starego Miasta, stając się domem w podróży dla niezliczonych gości z Polski i ze świata, przybywających pod Wawel w celach turystycznych i biznesowych.

Z okazji jubileuszu załoga hotelowa przygotowała atrakcje dla mieszkańców miasta oraz turystów. Spacerujący po Plantach i ulicą św. Tomasza przechodnie z daleka mogli zobaczyć przystrojone firmowymi balonami urodzinowe stoisko Campanile, w którym czekała na nich darmowa lemoniada ze świeżych owoców (prawdziwe wybawienie w upały!), a także kawa i słodkości w atrakcyjnych cenach oraz vouchery z 15 proc. zniżką do wykorzystania w hotelowej restauracji. Gości meldujących się w hotelu załoga częstowała soczystymi zielonymi jabłkami.

Tomasz Krekora, dyrektor generalny hotelu Campanile Kraków, powiedział: „Dwudzieste urodziny naszego hotelu stały się dla nas kolejną okazją, by wyjść na spotkanie miastu i zaakcentować, że Campanile Kraków niezmiennie pozostaje częścią lokalnej społeczności, która buduje przyjazny klimat turystycznej części Krakowa. Cieszymy się, że nasze małe święto spotkało się z tak ciepłym przyjęciem mieszkańców i turystów.”

Hotele Campanile promują się Zieloną Kropką