Hotel Trends Poland już za 3 miesiące

27-28 listopada w hotelu Sofitel Warszawa Victoria odbędzie się 5. edycja największej konferencji dla branży hotelarskiej w Europie Środkowo-Wschodniej – Hotel Trends Poland & CEE organizowana przez wydawcę miesięcznika „Hotelarz”.

Hotel Trends Poland & CEE to forum wymiany wiedzy, doświadczeń i najlepszych praktyk w branży hotelarskiej. Gromadzi w jednym miejscu właścicieli, inwestorów i kadrę managerską hoteli, prezesów i członków zarządów spółek hotelarskich, przedstawicieli globalnych i polskich sieci hotelarskich, firm deweloperskich, banków i funduszy inwestycyjnych, a także architektów, projektantów oraz największych dostawców produktów i usług dla hotelarstwa. Podczas konferencji polscy i międzynarodowi eksperci i praktycy dyskutować będą m.in. o kierunkach zmian w globalnym hotelarstwie i ich wpływie na polski rynek, projektowaniu nowoczesnych i przyjaznych wnętrz hotelowych, rynku hoteli resortowych w Polsce, problemach rynku pracy, nowoczesnych technologiach w hotelarstwie czy soft brandach. W panelu „Dyrektorzy generalni o polskim rynku hotelarskim” szefowie najlepszych hoteli opowiedzą o największych problemach operacyjnych, z jakimi się muszą zmagać w codziennej pracy operacyjnej.

Krzysztof Gonciarek, członek zarządu Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia, wydawcy Hotelarza, powiedział: „Obecność tak wielu polskich i międzynarodowych ekspertów na zeszłorocznej konferencji zainspirowała cały szereg rzeczowych dyskusji o istotnych wyzwaniach, które pojawiają się w hotelarstwie na całym świecie i które mają lub wkrótce będą miały wpływ na rynek polski. Staramy się, aby program każdego spotkania był inspirujący i dynamiczny. Pracujemy nad tym, aby koncepcja tegorocznego forum była jeszcze bardziej atrakcyjna, angażująca i dopasowana do potrzeb uczestników.”

Drugi, bardziej warsztatowy dzień, składał się będzie z trzech równoległych sesji, a każda z nich z trzech modułów. Jedna z nich – pod patronatem Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego, poświęcona będzie szeroko pojętym kwestiom bezpieczeństwa hoteli i w hotelach (nowym regulacjom dotyczącym ochrony danych osobowych, zagrożeniom terrorystycznym, przepisom przeciwpożarowym).

Marta Abratowska-Janiec, Senior Consultant w CBRE Hotels, dodała: „Konferencja Hotel Trends to przełomowe podejście do organizacji konferencji biznesowych w Polsce. Łączy w sobie element międzynarodowych paneli dyskusyjnych, warsztatów edukacyjnych z możliwościami networkingu. Z roku na rok wydarzenie gromadzi największą liczbę ekspertów branży hotelowej. To świetny moment na wymianę doświadczeń i zdobycie nowej wiedzy. Polska jest w tej chwili w topowym okresie rozwoju branży, dlatego warto rozmawiać. Cieszymy się, że CBRE może wesprzeć swoim doświadczeniem to wydarzenie i już dziś przygotowujemy ciekawą agendę.”

Pierwszy dzień wydarzenia zakończy się wieczorną galą, na której ogłoszeni zostaną zwycięzcy najbardziej prestiżowego konkursu w polskiej branży hotelarskiej na Hotelarzy Roku 2017 w siedmiu kategoriach (rozpoczęło się już przyjmowanie zgłoszeń, więcej na stronie www.hoteltrends.pl/konkurs). Konferencji Hotel Trends towarzyszyć będą targi dostawców, w trakcie których zaprezentowane zostaną najnowsze produkty i usługi dla branży. W zeszłorocznej konferencji uczestniczyło niemal 70 krajowych i międzynarodowych ekspertów oraz ponad 400 najważniejszych decydentów polskiej branży hotelarskiej, a wszystkie poprzednie edycje Hotel Trends Poland&CEE zgromadziły ogółem ponad 1400 przedstawicieli najważniejszych hotelowych marek świata, a także ekspertów, właścicieli i dyrektorów hoteli sieciowych i niezależnych z Polski.

Patronem merytorycznym wydarzenia jest CBRE, największa na świecie firma doradcza i inwestycyjna działająca w sektorze nieruchomości komercyjnych, natomiast partnerami strategicznymi ponownie zostały: Grupa Orbis oraz firma Samsung.