Hotel Litwor odzyskany przez Centrum Kongresowe

archiwum Grupy TRIP

Awantury o zakopiański hotel „Litwor” ciag dalszy – tym razem ochroniarze zarządcy a więc firmy Centrum Kongresowe Plus sp. z o.o. zajęli obiekt po dezyzji sądu, która umożliwia zarządzanie hotelem do czasu rozstrzygnięcia sporu.

Oto treść oświadczenia Centrum Kongresowe Plus sp. z o.o. przesłanego do redakcji portalu WaszaTurystyka.pl:

“Sąd Rejonowy w Zakopanem postanowieniem z dnia 07-08-2017 r. nakazał Pozwanemu, czyli spółce Modrzejewski i Wspólnicy Sp. K. opuścić budynek hotelu Litwor w Zakopanem, zajęty bezprawnie z użyciem siły w dniu 30.07.2017 r. o godzinie 3:00 w nocy. Komornik sądowy w asyście policji, w dniu 09.08.2017 r. odzyskał budynek hotelu Litwor i przekazał go prawowitemu Zarządcy czyli spółce Centrum Kongresowe Plus sp. z o.o.”

Rzeczywiście, w godzinach popołudniowych przedstawiciele firmy TRIP, po otwarciu przez ślusarza drzwi hotelowych, weszli do obiektu. Obecna była przy tym policja, komornik i Małgorzata Chechlińska, współwłaścicielka firmy TRIP. Według niej, fierma dołoży wszelkich starań, by hotel został jak najszybciej udostępniony turystom. Czytaj także: TUTAJ i TUTAJ